ראשי | תוצאות LIVE | ONE VOD | הימורי ספורט | גליצ'ים | הימורי סוסים | Winner | רדיו | מרוצי סוסים | בריאות וכושר | ליגת החלומות
בחר ליגה
ראשי ליגות נמוכות > ליגה ב' צפון ב'
live
תמונות
מלך השערים
שערים קבוצה     שחקן
19 הפועל חיפה רובי שפירא רוברט ארחיל
17 הפועל אום אל פאחם טאהא זובידאת
16 הפועל בני-זלפה מיזר זועבי
15 הפועל מועדון כדורגל סנדלה גלבוע מוחמד טאהא
15 מכבי סולם האני תאמר באשא
לוח משחקים
קריית אתא בפלייאוף לאחר 3-1 מול באקה
למרות הפתיחה הסוחפת של עירוני באקה מי שכבש ראשון הוא שחר בלילטי מקריית אתא, שבהמשך השלים צמד שניצח לקבוצתו את המשחק והעלה אותה לפלייאוף לאחר שניצלה את הפסדה של כפר כנא
שיכון המזרח נשארה בליגה, עמישב תילחם במבחנים
מ.ס. שיכון המזרח יצאה למשחק חוץ לא פשוט מול נס ציונה כשהיא יודעת שנקודה תספיק לה להישארות בליגה, עמישב אירחה אתה מחנה יהודה לדרבי כשהיא חייבת ניצחון ולהפסד של שיכון על מנת...
אורי קרגולה: אני תמיד האמנתי
מאמן מכבי יפו שלקח את הקבוצה ממעמקי התחתית באמצע העונה וסיים עימה במקום השלישי המוביל לפלייאוף העליון, החמיא לשחקניו: "אני יכול להגיד שהשחקנים שלי נתנו את כל הנשמה, שיחקו...
הפלייאוף נקבע: יפו מול כפר קאסם, נס...
לאחר מחזור אחרון מותח, משחקי הפלייאוף נקבעו: החבורה של אורי קרגולה פירקה את מרמורק בעשרה שחקנים ותארח את הקבוצה של סירוטקין. בוזגלו יפגוש את אזור החזקה, מומו ניסטל ינסה...
משחק על כל הקופה
עירוני באקה תארח היום את קריית אתא למשחק שהמנצחת בו אם תיהיה כזו תוכל לעלות לפלייאוף העליון אם הפועל כפר כנא תאבד נקודות במשחק החוץ שלה בהרצליה, שחר סימנטוב מקריית אתא ויוסף...
הפנים לפלייאוף: שלומי שלמה יארח את...
באחד המשחקים המרתקים של פלייאוף ליגה ב', יניב חולון העולה החדשה לליגה וקריית מלאכי היורדת אשתקד ייפגשו לקרב ראש בראש על הכרטיס המוביל לגמר הפלייאוף ומשם הדרך לליגה א', הרבה...
צחי אילוז: "ללא קשר לפלייאוף אנו רוצים...
צחי אילוז עם עונה גדולה בבאקה, בין אם יגיע לפלייאוף ובין אם לא, הוא את שלו עשה! צחי בנה קבוצה מאפס, והפתיחה הייתה חלשה עבור באקה שהייתה במחזור ה-10 במקום האחרון, כאמור כרגע...
ליגה ב' צפון ב'
נק' הפרש יחס הפ' תיקו נצ' מש' קבוצה
70 45 18-63 4 4 22 30 הפועל חיפה רובי שפירא 1
61 34 19-53 4 7 18 29 הפועל אום אל פאחם 2
51 21 25-46 8 6 15 29 הפועל מועדון כדורגל סנדלה גלבוע 3
49 18 31-49 9 7 14 30 הפועל בני-זלפה 4
47 6 44-50 9 8 13 30 מ.ס דבוריה אוסמה 5
39 -4 39-35 11 9 10 30 מכבי אחי איכסל 6
39 -1 35-34 11 9 10 30 הפועל דלית-אל-כרמל 7
38 -14 62-48 14 5 11 30 מכבי סולם האני 8
38 -5 32-27 14 5 11 30 בני כפר קרע 9
37 -4 38-34 14 4 12 30 מכבי אום אל פאחם 10
36 -20 57-37 14 6 10 30 הפועל רמות מנשה מגידו 11
35 -12 44-32 14 5 10 29 מכבי עין מאהל / ג'אמל 12
34 -9 49-40 16 4 10 30 מועדון ספורט צעירי טורעאן 13
34 -14 51-37 12 10 8 30 איחוד בני בקה 14
28 -16 42-26 16 7 7 30 מכבי עירוני יפיע 15
23 -25 54-29 16 8 5 29 מ.ס פרדס חנה כרכור 16