אחרי פגרת הנבחרות, שלא האירה לנו פנים, נחזור היום (שבת) אל ליגת העל שלנו כשהמחזור השלישי ייצא לדרך עם ארבעה משחקים. מכבי תל אביב תארח את הפועל רעננה בנתניה, מוליכת הטבלה, הפועל חדרה, תתארח אצל מכבי פ”ת ותקווה להמשיך במומנטום המעולה שלה, הפועל ת”א תגיע לדוחא מול בני סכנין ומ.ס אשדוד תארח את האלופה, הפועל באר שבע.

מכבי תל אביב – הפועל רעננה (18:00)

אצטדיון: נתניה.
שופט: גל לייבוביץ’
ייעדרו במכבי תל אביב: אנריק סבוריט (פציעה).
ייעדרו בהפועל רעננה: אין

הרכב משוער מכבי תל אביב: לא תורגל הרכב.

הרכב משוער הפועל רעננה: אסף צור, עדי נמני, בן והבה, עידו לוי, עמנואל אמבולה, בן בנימין, נמניה ניקוליץ, מירקו אורמוש, מרטין אלאניס (דין מימוני - בלם שלישי), טל איילה ויואב תומר.

אנריק סבוריט. יחסר לאיביץ' (רדאד ג'בארה)

מכבי פתח תקווה – הפועל חדרה (19:00)

אצטדיון: המושבה
שופט: אלי חכמון
ייעדרו במכבי פתח תקווה: גל שיש, מנור סולומון, דידייה ברוסו ועידן אהדנני (פציעות)
ייעדרו בהפועל חדרה: אין

הרכב משוער מכבי פתח תקווה: צחי גיגי, עודד אלקיים, תומאש סיבוק, ז'והאן מרסיאל, עומר דנינו, נאור פסר, רומאריו פירס, גידי קאניוק, מוחמד סרסור, יוסי בניון ולידור כהן.

הרכב משוער הפועל חדרה: אוסטין אג׳ידה, דיא לבאבידי, דויד מתאוס, ירין פרץ, יהב גורפינקל, קווין טאפוקו, מוחמד אבו פאני, עלי חטיב, סלים עמאש, אנז׳ פרדי פלומין ולוסיו.

פרדי פלומין. חדרה רוצה לשמור על הפסגה (עמרי שטיין)

בני סכנין – הפועל תל אביב (19:45)

אצטדיון: דוחא
שופט: זיו אדלר
ייעדרו בבני סכנין: אין
ייעדרו בהפועל תל אביב: רמזי ספורי

הרכב משוער בני סכנין: מחמוד קנדיל, עלי עותמן, אלבן פנישי, סארי פלאח, עוביידה חטאב, קלאודימיר פריירה, עטאא ג'אבר(איהאב גנאים), בשיר בהג'את, פיראס מוגרבי, ג'ורג' אקפביו ושלומי אזולאי.

הרכב משוער הפועל תל אביב: רובי לבקוביץ', עידן כהן, אוראל דגני, אדי גוטלי, מרווין פירסמן, רוג'ר ברנרדו, ניר לקס, רז כהן, רועי זיקרי, אחמד עאבד ועומר דמארי.

עומר דמארי. הפועל תרשום ניצחון שני ברציפות? (שחר גרוס)

מ.ס אשדוד – הפועל באר שבע (20:30)

אצטדיון: הי”א באשדוד
שופט: עידן לייבה
ייעדרו במ.ס אשדוד: דן ביטון (מורחק), גדי קינדה (לא כשיר), דודו ביטון, עמראן אלקרינאוי ודין דוד (מקצועי)
ייעדרו בהפועל באר שבע: לואי טאהא (פצוע), גיא מלמד ובן שהר (מקצועי)

הרכב משוער מ.ס אשדוד: יואב ג׳ראפי, טום בן זקן, ניר ברדע, עמית ביטון, קרלו ברוסיץ׳, אביב סולומון, בן רייכרט (לאונרד אווסו) , יובל יעקובוביץ׳, רומן אבראן, בנצי מושל ויוסיפ איבנצ׳יץ.

הרכב משוער הפועל באר שבע: אריאל הרוש; בן ביטון, שיר צדק, מתן אוחיון, ז'וליין סטו (מיחאי קורהוט); ג'ון אוגו, מרוואן קבהא (אריק סאבו), חנן ממן; נייג'ל האסלביינק, מאור מליקסון, עדן בן בסט.

לואי טאהא. יחסר בעקבות פציעה (מרטין גוטדאמק)