<< שבת ראשון שני
שבת | 21/07/2018 | טופס מספר: 0
לוח משחקים
01:00 84 פטרולרה - לה אקווידד ליגה קולומביאנית, קלאוסורה 0D
1.90 2.40 2.90
01:15 85 קריסיומה - לונדרינה ברזילאית שנייה 0D
1.95 2.50 2.75
02:00 86 קונטיקט - סיאטל(2.5+) WNBA 00
1.65 1.65
02:05 87 וושינגטון נאשיונלס - אטלנטה ברייבס בייסבול - MLB S,D
1.35 2.10
02:05 88 ניו יורק יאנקיס - ניו יורק מטס בייסבול - MLB S,D
1.35 2.10
02:30 89 סמפיו קוראה - גויאש ברזילאית שנייה 0D
2.50 2.50 2.10
03:00 90 אוריינטה פטרולמרו - אורורה בוליביאנית ראשונה, קלאוסורה 0D
1.40 3.05 4.15
03:00 91 ורה קרוז - Pumas Unam מקסיקנית ראשונה 0D
2.30 2.55 2.20
03:00 92 אוניברסידד קונספסיון - פלסטינו צ'יליאנית ראשונה S,D
1.70 2.85 2.95
03:15 93 מקרה - אינדפנדיינטה דל ואלה אקוודורית ראשונה, שלב שני 0D
2.00 2.60 2.55
03:30 94 סי.אס.איי. אלאגואנו - פורטלצ'ה ברזילאית שנייה S,D
2.20 2.45 2.35
04:00 95 שיקגו(7.5+) - דאלאס WNBA 00
1.60 1.70
04:00 96 ספורט בויס - אוניברסידד קג'מרקה פרואנית ראשונה 0D
1.85 2.65 2.80
04:05 97 מנצ'סטר סיטי - בורוסיה דורטמונד גביע האלופות הבינלאומי S,D
2.25 2.95 2.15
04:05 98 מנצ'סטר סיטי(1+) - בורוסיה דורטמונד גביע האלופות הבינלאומי 00
1.50 3.55 3.25
04:05 99 סך הכל שערים(2-3) - מנצ'סטר סיטי/בורוסיה דורטמונד גביע האלופות הבינלאומי 00
4.40 1.80 2.00
04:05 100 מחצית ראשונה - מנצ'סטר סיטי/בורוסיה דורטמונד גביע האלופות הבינלאומי 00
2.95 2.05 2.30
04:05 101 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - מנצ'סטר סיטי/בורוסיה דורטמונד גביע האלופות הבינלאומי S,D
2.20 2.40 2.45
04:05 102 סה"כ קרנות טווחים(5-6) מחצית ראשונה - מנצ'סטר סיטי/בורוסיה דורטמונד גביע האלופות הבינלאומי S,D
1.75 2.60 3.10
04:05 103 יותר קרנות עם יתרון - מנצ'סטר סיטי(0.5+)/בורוסיה דורטמונד גביע האלופות הבינלאומי 00
1.60 1.65
05:00 104 אטלס - גאיוס מקסיקנית ראשונה 0D
1.90 2.50 2.75
05:10 105 סיאטל מרינרס - שיקגו ווייט סוקס בייסבול - MLB S,D
1.30 2.25
05:30 106 לוס אנג'לס - אינדיאנה(13.5+) WNBA 00
1.65 1.65
12:00 112 סוואן סיטי - אסן מוגונגווה דרום קוריאנית שניה S,D
2.95 2.55 1.90
12:00 113 אביספה פוקוקה - טוקיו ורדי יפנית שניה S,D
1.80 2.65 3.10
12:00 114 יוקוהומה - פ.צ. גיפו יפנית שניה S,D
1.75 2.85 3.00
12:00 115 מצ'ידה זלביה - קנאזאווה יפנית שניה S,D
2.15 2.75 2.35
12:00 116 מצומוטו יאמאגה - קיוטו סנגה יפנית שניה S,D
1.45 2.95 4.45
12:00 117 קופו - קומאמוטו יפנית שניה S,D
1.50 3.05 3.85
12:00 118 קמטמרה סנוקי - ג'ף יונייטד יפנית שניה S,D
2.85 2.95 1.80
13:00 119 גיונגנאם - סוואן בלוווינגס דרום קוריאנית ראשונה S,D
2.60 2.75 2.00
13:00 120 גיונגנאם(1+) - סוואן בלוווינגס דרום קוריאנית ראשונה 00
1.45 3.45 3.60
13:00 121 מעל/מתחת שערים(2.5) - גיונגנאם/סוואן בלוווינגס דרום קוריאנית ראשונה 00
1.70 1.65
13:00 122 פואנג סטילרס - ג'אונאם דרגונס דרום קוריאנית ראשונה S,D
1.95 2.85 2.65
13:00 123 פואנג סטילרס - ג'אונאם דרגונס(1+) דרום קוריאנית ראשונה 00
3.50 3.40 1.50
13:00 124 מעל/מתחת שערים(2.5) - פואנג סטילרס/ג'אונאם דרגונס דרום קוריאנית ראשונה 00
1.65 1.65
13:00 125 אניין - סיאול אי-לנד דרום קוריאנית שניה 0D
1.85 2.80 2.80
13:00 126 פוצן - גוואנגג'ו דרום קוריאנית שניה 0D
1.80 2.75 2.95
13:00 127 אהימה - פגיאנו אוקאימה יפנית שניה 0D
2.95 2.55 1.90
13:00 128 אויטה טריניטה - טוצ'יגי יפנית שניה S,D
1.70 2.80 3.35
13:00 129 אויטה טריניטה - טוצ'יגי(1+) יפנית שניה 00
2.95 3.10 1.70
13:00 130 מעל/מתחת שערים(2.5) - אויטה טריניטה/טוצ'יגי יפנית שניה 00
1.85 1.50
13:00 131 טוקושימה - אומייה ארדיג'ה יפנית שניה S,D
2.00 2.75 2.60
13:00 132 טוקושימה - אומייה ארדיג'ה(1+) יפנית שניה 00
3.75 3.35 1.45
13:00 133 מעל/מתחת שערים(2.5) - טוקושימה/אומייה ארדיג'ה יפנית שניה 00
1.80 1.55
13:00 134 ימאגטה - ניגאטה אלבירקס יפנית שניה S,D
2.05 2.65 2.60
13:00 135 ימאגטה - ניגאטה אלבירקס(1+) יפנית שניה 00
4.00 3.30 1.45
13:00 136 מעל/מתחת שערים(2.5) - ימאגטה/ניגאטה אלבירקס יפנית שניה 00
1.95 1.45
13:00 137 רנופה ימגוצ'י - מיטו יפנית שניה 0D
2.00 2.80 2.55
13:00 138 צ'אנגצ'ון יאטיי - שנדונג לוננג סינית ראשונה S,D
2.20 2.85 2.25
13:00 139 צ'אנגצ'ון יאטיי - שנדונג לוננג(1+) סינית ראשונה 00
4.05 3.60 1.40
13:00 140 מעל/מתחת שערים(2.5) - צ'אנגצ'ון יאטיי/שנדונג לוננג סינית ראשונה 00
1.60 1.70
14:00 141 גאנגוון - ג'ג'ו יונייטד דרום קוריאנית ראשונה S,D
2.40 2.90 2.05
14:00 142 גאנגוון(1+) - ג'ג'ו יונייטד דרום קוריאנית ראשונה 00
1.45 3.55 3.65
14:00 143 מעל/מתחת שערים(2.5) - גאנגוון/ג'ג'ו יונייטד דרום קוריאנית ראשונה 00
1.55 1.75
14:35 148 בייג'ין רנהה - דליאן ייפאנג סינית ראשונה S,D
1.80 2.75 3.00
14:35 149 בייג'ין רנהה - דליאן ייפאנג(1+) סינית ראשונה 00
3.30 3.25 1.55
14:35 150 מעל/מתחת שערים(2.5) - בייג'ין רנהה/דליאן ייפאנג סינית ראשונה 00
1.80 1.50
14:35 151 טיאנג'ין טדה - צ'ונגצ'ינג ליפאן סינית ראשונה S,D
1.65 2.85 3.40
14:35 152 טיאנג'ין טדה - צ'ונגצ'ינג ליפאן(1+) סינית ראשונה 00
2.95 3.30 1.65
14:35 153 מעל/מתחת שערים(2.5) - טיאנג'ין טדה/צ'ונגצ'ינג ליפאן סינית ראשונה 00
1.60 1.70
14:35 154 שנחאי סיפג - גואנגז'ואו אברגרנדה סינית ראשונה S,D
2.15 3.05 2.20
14:35 155 שנחאי סיפג - גואנגז'ואו אברגרנדה(1+) סינית ראשונה 00
3.70 3.75 1.40
14:35 156 מעל/מתחת שערים(2.5) - שנחאי סיפג/גואנגז'ואו אברגרנדה סינית ראשונה 00
1.40 2.05
15:00 157 אילרטיסן - גרויטר פירט חובבים גרמנית מחוזית בווריה 0D
2.50 3.00 1.95
15:00 158 אינגולשדט חובבים - אייכשטט גרמנית מחוזית בווריה S,D
1.75 3.25 2.75
16:30 159 פ.צ. גומל - דנייפר מוגילב בלארוסית ראשונה 0D
1.75 2.70 3.30
16:30 160 שלאסק ורוצלאב - קראקוביה פולנית ראשונה S,D
1.95 2.75 2.70
16:30 161 שלאסק ורוצלאב - קראקוביה(1+) פולנית ראשונה 00
3.50 3.40 1.50
16:30 162 מעל/מתחת שערים(2.5) - שלאסק ורוצלאב/קראקוביה פולנית ראשונה 00
1.70 1.60
17:00 167 אפטורלדינג - וולסונגור איסלנדית שלישית 00
1.45 3.70 3.50
17:00 168 הוגין - פרוטור ווגאר איסלנדית שלישית 00
3.15 3.65 1.50
17:00 169 וידיר גרדור - הוטור איסלנדית שלישית 00
1.85 3.25 2.55
17:00 172 ליפרינג - וואטנס גביע אוסטרי 0D
2.55 3.25 1.80
17:00 173 ביירן מינכן - פאריס סן ז'רמן גביע האלופות הבינלאומי S,D
1.45 3.45 3.70
17:00 174 ביירן מינכן - פאריס סן ז'רמן(1+) גביע האלופות הבינלאומי 00
2.10 3.40 2.05
17:00 175 סך הכל שערים(2-3) - ביירן מינכן/פאריס סן ז'רמן גביע האלופות הבינלאומי 00
5.00 1.90 1.80
17:00 176 מחצית ראשונה - ביירן מינכן/פאריס סן ז'רמן גביע האלופות הבינלאומי 00
1.80 2.20 4.05
17:00 177 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - ביירן מינכן/פאריס סן ז'רמן גביע האלופות הבינלאומי S,D
2.25 2.35 2.45
17:00 178 סה"כ קרנות טווחים(5-6) מחצית ראשונה - ביירן מינכן/פאריס סן ז'רמן גביע האלופות הבינלאומי S,D
1.75 2.50 3.20
17:00 180 באיזו מחצית יובקעו יותר שערים? - ביירן מינכן/פאריס סן ז'רמן גביע האלופות הבינלאומי 00
2.60 3.35 1.80
17:00 181 אברואת' - אלגין סיטי גביע ליגה סקוטי, בית א 0D
1.30 3.65 4.70
17:00 182 דנדי יונייטד - אלואה גביע ליגה סקוטי, בית א 0D
1.40 3.30 4.30
17:00 183 מונתרוז - סט. ג'ונסטון גביע ליגה סקוטי, בית ב 0D
6.00 3.90 1.20
17:00 184 קוואדנבית' - קוב ריינג'רס גביע ליגה סקוטי, בית ג 0D
1.65 3.25 2.95
17:00 185 ריית' רוברס - הארטס גביע ליגה סקוטי, בית ג 0D
4.95 3.40 1.35
17:00 186 פטרהד - סטרלינג אלביון גביע ליגה סקוטי, בית ד 0D
1.40 3.35 4.15
17:00 187 אלביון רוברס - אייר יונייטד גביע ליגה סקוטי, בית ה 0D
7.50 4.65 1.10
17:00 188 גרינוק מורטון - סטנהאוסמויר גביע ליגה סקוטי, בית ה 0D
1.25 3.70 5.00
17:00 189 ברוויק ריינג'רס - ארדיוניאנס גביע ליגה סקוטי, בית ו 0D
3.30 3.30 1.55
17:00 190 ליבינגסטון - אנן אתלטיק גביע ליגה סקוטי, בית ו 0D
1.20 4.05 6.50
17:00 191 אדינבורו סיטי - קווין אוף דה סאות' גביע ליגה סקוטי, בית ז 0D
4.90 3.90 1.25
17:00 192 סטאנראר - מאת'רוול גביע ליגה סקוטי, בית ז 0D
5.50 3.80 1.25
17:00 193 דמברטון - קילמרנוק גביע ליגה סקוטי, בית ח 0D
6.00 3.85 1.20
17:00 194 קווינס פארק - ספרטנס אדינבורו גביע ליגה סקוטי, בית ח 0D
1.45 3.35 3.65
17:00 195 אסביירג - וונדסיסל דנית ראשונה S,D
1.80 2.90 2.85
17:00 196 אסביירג - וונדסיסל(1+) דנית ראשונה 00
3.15 3.40 1.55
17:00 197 מעל/מתחת שערים(2.5) - אסביירג/וונדסיסל דנית ראשונה 00
1.60 1.70
17:00 198 וארד הוגסונד - אגרסונד נורבגית שלישית בית 2 00
3.10 3.35 1.60
17:00 199 נרדו - בראטברג נורבגית שלישית בית 2 00
1.80 3.25 2.60
17:00 200 סטיורדאלס/בלינק - וידאר נורבגית שלישית בית 2 00
1.90 3.25 2.45
17:00 201 קיילסס - הוד נורבגית שלישית בית 2 00
2.10 3.25 2.15
17:00 202 הונקה - טי.פי.אס טורקו פינית ראשונה S,D
1.45 3.10 4.10
17:00 203 הונקה - טי.פי.אס טורקו(1+) פינית ראשונה 00
2.30 3.20 2.00
17:00 204 מעל/מתחת שערים(2.5) - הונקה/טי.פי.אס טורקו פינית ראשונה 00
1.60 1.70
17:00 205 רובאניימי - סיינאיוהן פינית ראשונה S,D
1.95 2.65 2.75
17:00 206 רובאניימי - סיינאיוהן(1+) פינית ראשונה 00
3.75 3.30 1.50
17:00 207 מעל/מתחת שערים(2.5) - רובאניימי/סיינאיוהן פינית ראשונה 00
1.90 1.45
17:00 208 אל.פי.אס. - מיקלי פינית שלישית,בית א' 0D
3.70 3.55 1.45
17:00 209 גניסטאן - פקקו פינית שלישית,בית א' 0D
1.35 3.75 4.10
17:00 210 ויקינגיט - ויאקוסקי פינית שלישית,בית א' 0D
1.45 3.60 3.45
17:00 211 מיפה - פפו פינית שלישית,בית א' 0D
2.55 3.45 1.75
17:00 212 נורמייארבן - ג'אפס פינית שלישית,בית א' 0D
2.30 3.55 1.85
17:00 213 אייג'.ג'יי.אס אקטמיה - הונקה אקטמיה פינית שלישית, בית ב' 0D
2.55 3.45 1.75
17:00 214 סלפה - קפילן פלו פינית שלישית, בית ב' 0D
1.20 3.95 5.50
17:00 215 קאפו קרינה - אספו פינית שלישית, בית ב' 0D
1.95 3.45 2.25
17:00 216 יקובסטדס בולקלאב - טי.פי. 47 פינית שלישית, בית ג' 0D
1.30 4.05 4.05
17:00 217 הלסינקי איי.אף.קיי - אקנאס פינית שנייה S,D
1.45 3.05 4.45
17:00 218 הלסינקי איי.אף.קיי - אקנאס(1+) פינית שנייה 00
2.35 3.00 2.05
17:00 219 מעל/מתחת שערים(2.5) - הלסינקי איי.אף.קיי/אקנאס פינית שנייה 00
1.80 1.55
17:00 220 קוקולה - האקה פינית שנייה S,D
1.70 2.85 3.25
17:00 221 קוקולה - האקה(1+) פינית שנייה 00
2.95 3.20 1.65
17:00 222 מעל/מתחת שערים(2.5) - קוקולה/האקה פינית שנייה 00
1.75 1.55
17:00 223 קיי.טי.פי - יבסקילה פינית שנייה S,D
1.75 3.00 2.90
17:00 224 קיי.טי.פי - יבסקילה(1+) פינית שנייה 00
2.90 3.45 1.60
17:00 225 מעל/מתחת שערים(2.5) - קיי.טי.פי/יבסקילה פינית שנייה 00
1.50 1.85
17:00 226 אוסטרסונדס - טרלבורג שבדית ראשונה S,D
1.25 3.65 5.75
17:00 227 אוסטרסונדס - טרלבורג(1+) שבדית ראשונה 00
1.75 3.25 2.65
17:00 228 מעל/מתחת שערים(2.5) - אוסטרסונדס/טרלבורג שבדית ראשונה 00
1.45 1.90
17:00 229 אורברו - מאלמו שבדית ראשונה S,D
3.40 3.10 1.60
17:00 230 אורברו(1+) - מאלמו שבדית ראשונה 00
1.80 3.30 2.55
17:00 231 מעל/מתחת שערים(2.5) - אורברו/מאלמו שבדית ראשונה 00
1.50 1.80
17:00 232 אוטסיקטנס - קרלסקרונה שבדית שלישית, דרום 0D
1.50 3.50 3.30
17:00 233 אוסקרהמנס - ליונסקילה שבדית שלישית, דרום 0D
1.50 3.20 3.70
17:00 234 אקילסמינה - סקובדה שבדית שלישית, דרום 0D
1.50 3.20 3.80
17:00 235 לונד - כריסטיאנסטד שבדית שלישית, דרום 0D
1.40 3.65 3.70
17:00 236 מיאלבי - אנגלהולמס שבדית שלישית, דרום 0D
1.15 4.15 7.25
17:00 237 סנדויקנס - רינינגה שבדית שלישית, צפון 0D
1.80 3.10 2.70
17:00 238 קרלסלונדס - ואסטרס קיי.אפ. שבדית שלישית, צפון 0D
3.70 3.15 1.50
17:30 239 קיצבוהל - לפניץ גביע אוסטרי S,D
2.65 3.25 1.80
18:00 240 הואנמס - פלורידסדורפר גביע אוסטרי S,D
2.55 3.25 1.85
18:00 241 וויינר ליניין - ואקר אינסברוק גביע אוסטרי 0D
9.25 4.80 1.05
18:00 242 סטאדל פאורה - בלאו-וייס לינץ גביע אוסטרי 0D
3.50 3.25 1.55
18:00 243 סקאלדינג - שוויינפורט 05 גרמנית מחוזית בווריה 0D
3.85 3.80 1.40
18:00 244 סלובן ליברץ - קרבינה צ'כית ראשונה S,D
1.50 2.95 3.95
18:00 245 סלובן ליברץ - קרבינה(1+) צ'כית ראשונה 00
2.55 3.10 1.90
18:00 246 מעל/מתחת שערים(2.5) - סלובן ליברץ/קרבינה צ'כית ראשונה 00
1.75 1.55
18:00 247 פאסטב זלין - מלאדה בולסלאב צ'כית ראשונה S,D
2.05 2.65 2.55
18:00 248 פאסטב זלין - מלאדה בולסלאב(1+) צ'כית ראשונה 00
3.95 3.40 1.45
18:00 249 מעל/מתחת שערים(2.5) - פאסטב זלין/מלאדה בולסלאב צ'כית ראשונה 00
1.80 1.50
18:00 250 פריברם - טפליצה צ'כית ראשונה S,D
2.25 2.60 2.35
18:00 251 פריברם - טפליצה(1+) צ'כית ראשונה 00
4.55 3.45 1.35
18:00 252 מעל/מתחת שערים(2.5) - פריברם/טפליצה צ'כית ראשונה 00
1.95 1.45
18:30 253 פורוורד - סקפטיאה שבדית שלישית, צפון 0D
1.60 3.20 3.20
18:00 254 הרמנשטאדש - ספסי ספנטו רומנית ראשונה S,D
3.00 2.50 1.95
18:00 255 הרמנשטאדש(1+) - ספסי ספנטו רומנית ראשונה 00
1.50 3.10 3.85
18:00 256 מעל/מתחת שערים(2.5) - הרמנשטאדש/ספסי ספנטו רומנית ראשונה 00
2.25 1.30
18:30 257 לודוגורץ - טראנובו בולגרית ראשונה 0D
1.10 4.60 9.50
14:00 257 לוץ' מינסק - דינמו ברסט בלארוסית ראשונה 0D
4.75 3.50 1.30
18:30 258 וויל - וינטרת'ור שוויצרית שניה 0D
1.90 2.80 2.70
19:00 261 הימור יתרון ללא הארכות - ישראל(1+)/צרפת אליפות אירופה עד גיל 20, דרג א', פלייאוף S,D
1.80 9.00 1.80
19:00 262 מעל/מתחת נקודות(141) ללא הארכות - ישראל/צרפת אליפות אירופה עד גיל 20, דרג א', פלייאוף 00
1.70 20.00 1.70
19:00 263 מעל/מתחת שלשות(16) - ישראל/צרפת אליפות אירופה עד גיל 20, דרג א', פלייאוף 00
1.75 9.50 1.75
19:00 264 הראשונה ל-10 נקודות - ישראל/צרפת אליפות אירופה עד גיל 20, דרג א', פלייאוף S,D
1.65 1.65
19:00 268 מגני - אייג'.קיי איסלנדית שנייה 0D
4.60 3.30 1.35
19:00 269 גורטן - וולפסברגר גביע אוסטרי 0D
8.00 4.85 1.10
19:00 270 סטדלאו - גלייסדורף גביע אוסטרי 0D
2.10 3.25 2.15
19:00 271 קונגסבינגר - פלורו נורבגית שניה S,D
1.35 3.50 4.65
19:00 272 קונגסבינגר - פלורו(1+) נורבגית שניה 00
1.95 3.40 2.30
19:00 273 מעל/מתחת שערים(2.5) - קונגסבינגר/פלורו נורבגית שניה 00
1.40 2.05
19:00 274 מורה - טריגלב סלובנית ראשונה S,D
1.70 2.90 3.25
19:00 275 מורה - טריגלב(1+) סלובנית ראשונה 00
2.90 3.25 1.70
19:00 276 מעל/מתחת שערים(2.5) - מורה/טריגלב סלובנית ראשונה 00
1.70 1.60
19:00 277 ויסלה קראקוב - ארקה גדיניה פולנית ראשונה S,D
1.95 2.75 2.65
19:00 278 ויסלה קראקוב - ארקה גדיניה(1+) פולנית ראשונה 00
3.65 3.35 1.50
19:00 279 מעל/מתחת שערים(2.5) - ויסלה קראקוב/ארקה גדיניה פולנית ראשונה 00
1.75 1.55
19:00 280 אוניון לה קלרה - קולו קולו צ'יליאנית ראשונה 0D
2.90 2.90 1.70
19:00 281 קלמאר - סנדסבאל שבדית ראשונה S,D
1.65 2.85 3.45
19:00 282 קלמאר - סנדסבאל(1+) שבדית ראשונה 00
2.80 3.15 1.70
19:00 283 מעל/מתחת שערים(2.5) - קלמאר/סנדסבאל שבדית ראשונה 00
1.75 1.55
19:00 284 רפרסוויל-יונה - שאפהאוזן שוויצרית שניה S,D
2.30 2.95 2.10
19:30 285 גרייזר - מרשפלד גביע אוסטרי S,D
2.00 3.20 2.30
19:30 286 טראיסקירשן - אוסטריה קלגנפורט גביע אוסטרי S,D
2.55 3.25 1.85
19:30 287 סניצה - ספרטק טרנאבה סלובקית ראשונה S,D
3.95 2.75 1.60
19:30 288 סניצה(1+) - ספרטק טרנאבה סלובקית ראשונה 00
1.80 2.90 2.90
19:30 289 מעל/מתחת שערים(2.5) - סניצה/ספרטק טרנאבה סלובקית ראשונה 00
2.15 1.35
20:00 293 רוזומברוק - סרד סלובקית ראשונה 0D
1.40 3.20 4.30
20:00 294 רוזומברוק - סרד(1+) סלובקית ראשונה 00
2.25 3.05 2.10
20:00 295 מעל/מתחת שערים(2.5) - רוזומברוק/סרד סלובקית ראשונה 00
1.70 1.60
20:00 296 ספרטה פראג - אופאבה צ'כית ראשונה 0D
1.15 3.85 7.50
20:00 297 ספרטה פראג - אופאבה(1+) צ'כית ראשונה 00
1.60 3.20 3.15
20:00 298 מעל/מתחת שערים(2.5) - ספרטה פראג/אופאבה צ'כית ראשונה 00
1.50 1.80
20:00 299 באזל - סט. גאלן שוויצרית ראשונה S,D
1.30 3.65 5.00
20:00 300 באזל - סט. גאלן(1+) שוויצרית ראשונה 00
1.80 3.40 2.50
20:00 301 מעל/מתחת שערים(2.5) - באזל/סט. גאלן שוויצרית ראשונה 00
1.35 2.15
20:00 302 לוצרן - נוישאטל קסאמקס שוויצרית ראשונה S,D
1.80 2.90 2.80
23:30 302 אייקוצ'ו פ.צ - אוניון קומרסיו פרואנית ראשונה S,D
1.60 2.80 3.30
20:00 303 לוצרן - נוישאטל קסאמקס(1+) שוויצרית ראשונה 00
3.10 3.45 1.55
20:00 304 מעל/מתחת שערים(2.5) - לוצרן/נוישאטל קסאמקס שוויצרית ראשונה 00
1.55 1.80
20:05 305 ניו יורק יאנקיס - ניו יורק מטס בייסבול - MLB S,D
1.25 2.45
20:07 306 טורונטו בלו ג'ייס - בולטימור אוריולס בייסבול - MLB S,D
1.35 2.15
20:45 307 בוטב פלובדיב - לבסקי סופיה בולגרית ראשונה 0D
2.05 2.65 2.65
18:30 308 גורודייה - טורפדו מינסק בלארוסית ראשונה 0D
1.70 2.80 3.25
21:00 309 בוסטון ריבר - סי.איי ריבר פלייט אורוגוואית ראשונה 0D
2.20 2.70 2.20
21:00 310 ליברפול מונטבידאו - סרו אורוגוואית ראשונה 0D
2.10 2.65 2.35
21:00 311 סן מרטין סן חואן - בראון דה אדרוג גביע ארגנטינאי 0D
1.70 2.55 3.35
21:00 312 שחטיור דונייצק - דינמו קייב סופר קאפ אוקראיני S,D
1.95 2.85 2.65
21:00 313 שחטיור דונייצק - דינמו קייב(1+) סופר קאפ אוקראיני 00
3.50 3.40 1.50
21:00 314 סך הכל שערים(2-3) - שחטיור דונייצק/דינמו קייב סופר קאפ אוקראיני 00
2.90 1.75 2.75
21:00 315 ווזדובאץ - בקה פלנאקה סרבית ראשונה 0D
1.20 3.60 6.50
21:00 316 נפרדק - ראד סרבית ראשונה 0D
1.35 3.30 4.95
21:00 318 קוקרירי - זמון סרבית ראשונה 0D
1.25 3.40 6.25
21:00 319 דפורטיבו בינסיונאל - דפורטיבו סן מרטין פרואנית ראשונה 0D
1.95 2.65 2.50
21:00 320 אסטרה גיורגיו - סטיאווה בוקרשט רומנית ראשונה S,D
3.45 2.75 1.70
21:00 321 אראו - סרבט ז'נבה שוויצרית שניה 0D
2.55 3.00 1.90
21:15 324 הימור יתרון ללא הארכות - גרמניה(2+)/קרואטיה אליפות אירופה עד גיל 20, דרג א', פלייאוף S,D
1.80 9.00 1.80
21:15 325 מעל/מתחת נקודות(147) ללא הארכות - גרמניה/קרואטיה אליפות אירופה עד גיל 20, דרג א', פלייאוף 00
1.70 20.00 1.70
21:15 326 מעל/מתחת שלשות(17) - גרמניה/קרואטיה אליפות אירופה עד גיל 20, דרג א', פלייאוף 00
1.75 9.50 1.75
21:15 327 הראשונה ל-10 נקודות - גרמניה/קרואטיה אליפות אירופה עד גיל 20, דרג א', פלייאוף S,D
1.70 1.60
21:15 328 גוריצה - אולימפיה לובליאנה סלובנית ראשונה S,D
3.95 3.00 1.50
21:30 329 טומבנסה - יפירנגה ברזילאית שלישית, בית 2 0D
1.75 2.75 2.95
21:30 330 לונגפורד טאון - ווקספורד ליגה אירית שנייה 0D
1.15 4.10 7.25
21:30 331 לגיה ורשה - ז'גלבי לובין פולנית ראשונה S,D
1.50 3.00 4.15
22:00 333 ברגאנטינו - וולטה רדונדה ברזילאית שלישית, בית 2 0D
1.55 2.75 3.60
22:00 334 דפורטס טמוקו - דפורטס אנטופגסטה צ'יליאנית ראשונה 0D
2.15 2.65 2.30
22:30 335 אטלנטה יונייטד - די.סי. יונייטד MLS S,D
1.25 3.65 4.60
22:30 336 חובנטוד - סי.אר.בי ברזילאית שנייה 0D
1.85 2.45 2.95
22:30 337 קוריטיבה - בנטו ברזילאית שנייה 0D
1.50 2.70 4.30
22:30 338 דפורטיבו סנטני - השלישי בפברואר פרגוואית ראשונה קלאסורה 0D
1.65 2.75 3.25
23:00 339 סיאטל - ונקובר MLS S,D
1.55 2.85 3.40
23:00 340 נאוטיקו - חואזיירנסה ברזילאית שלישית, בית 1 0D
1.50 2.90 3.85
23:30 341 גימנסיה לה פלטה - ספורטיבו בלגראנו גביע ארגנטינאי 0D
1.55 2.60 3.85
04:00 353 מנצ'סטר סיטי - בורוסיה דורטמונד גביע האלופות הבינלאומי S,D
2.55 3.00 1.90
04:00 354 סך הכל שערים(2-3) - מנצ'סטר סיטי/בורוסיה דורטמונד גביע האלופות הבינלאומי 00
4.40 1.80 2.00
04:00 355 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - מנצ'סטר סיטי/בורוסיה דורטמונד גביע האלופות הבינלאומי S,D
2.20 2.40 2.45
17:00 356 ביירן מינכן - פאריס סן ז'רמן גביע האלופות הבינלאומי S,D
1.45 3.45 3.70
17:00 357 סך הכל שערים(2-3) - ביירן מינכן/פאריס סן ז'רמן גביע האלופות הבינלאומי 00
5.00 1.90 1.80
17:00 358 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - ביירן מינכן/פאריס סן ז'רמן גביע האלופות הבינלאומי S,D
2.25 2.35 2.45