ראשי | תוצאות LIVE | הימורי ספורט | ONE VOD | EveryONE | גליצ'ים | Racer | Winner | רדיו | CrazyONE | ONE Mail דואר ONE | אזור הסקי
      כרטיס ספורטאי
יש מקום לאופטימיות אחרי לונדון
ניב נחליאלי

(5 תגובות)
14/08/2012
לא תהיה עוד דרים טים
עומרי כספי

(57 תגובות)
12/08/2012
עם הפנים לריו (והקנה לטהרן)
גל ינובסקי

(52 תגובות)
13/08/2012
הספורטאי הגדול בהיסטוריה
יגאל ברמן

(107 תגובות)
11/08/2012
כתבות נוספות «
      הסגל האולימפי הישראלי
      לוח שידורים | הערוץ הראשון
 יולי 2012
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
 אוגוסט 2012
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
      התחזית של ארבייטמן

"מדלייה של שטילוב זה יהיה הישג אדיר. גם אישה שתעלה לפודיום פעם ראשונה אחרי 20 שנה זה דבר שמאוד יישמח אותי וזה יכול לקרות כמובן עם קורזיץ" השב העבר"
      הידעת?
מרג'ורי גסטרינג הפכה באולימפיאדת ברלין 1936 למדליסטית הזהב הצעירה ביותר כשבגיל 13 ניצחה בתחרות הקפיצה למים מגובה 3 מטרים
שיאים אולימפיים גברים
קטגוריהשםתוצאה
100 מ'אוסיין בולט9.69
200 מ'אוסיין בולט19.30
400 מ'מייקל ג'ונסון43.49
800 מ'ויבורן רודאל1:42.58
1500 מ'נח נייני3:32.07
שחייה גברים שיאים אולימפיים
קטגוריהשםתוצאה
חופשי 50 מ'אלכסנדר פופוב21.91
חופשי 100 מ'פ. ואן דן חוגנבנד47.84
חופשי 200 מ'איאן ת'ורפ1:44.71
חופשי 400 מ'איאן ת'ורפ3:40.59
חופשי 1500 מ'גרנט האקט14:43.40
הרמת משקולות גברים
קטגוריהשםתוצאה
56 ק''גחליל מוטלו305.0
62 ק''גניקולאי פשלוב325.0
69 ק''גגלבין בואבסקי357.5
77 ק''גטנר סגירי375.0
105+ ק''גחוסין רזדזה472.5
שחייה נשים שיאים אולימפיים
קטגוריהשםתוצאה
חופשי 50 מ'אינגה דה ברויין24.13
חופשי 100 מ'ג'ודי הנרי53.52
חופשי 200 מ'הייקה פרידריך1:57.65
חופשי 400 מ'ג'נט אוונס4:03.85
חופשי 800 מ'ברוק בנט8:19.67
      מדליות לונדון 2012
29 29 46 ארה''ב
22 27 38 סין
19 17 29 בריטניה
33 25 24 רוסיה
7 8 13 דר' קוריאה
      הופעת ספורטאי ישראל באולימפיאדה
מישה זילברמן גברים יחידים בדמינטון 10:30
טומי ארשנסקי עד 60 ק''ג ג'ודו 11:30
גל נבו מוקדמות 400 מטר מעורב אישי שחייה 12:00
עמית עברי מוקדמות 100 מטרים פרפר נשים שחייה 12:26
אלכס שטילוב, פליקס אהרונוביץ' מוקדמות גברים התעמלות מכשירים 13:00
אנדי רם, יוני ארליך גברים זוגות (סיבוב 1) טניס 13:30
שחר פאר נשים יחידות (סיבוב 1) טניס 13:30
אמרי גניאל מוקדמות 100 מטרים חזה שחייה 13:52
גל נבו (אם יעפיל) 400 מטרים מעורב אישי שחייה 21:30
עמית עברי (אם תעפיל) חצי גמר 100 מטרים פרפר שחייה 21:40
אמרי גניאל (אם יעפיל) חצי גמר 100 מטרים חזה שחייה 22:30
מישה זילברמן גברים יחידים בדמינטון 10:30
גולן פולק עד 66 ק''ג ג'ודו 11:30
ולריה מקסוטה מוקדמות נשים התעמלות מכשירים 11:30
נמרוד שפירא בר אור 200 מטרים חופשי מוקדמות שחייה 12:20
יעקב טומרקין, יונתן קופלב 100 מטרים גב מוקדמות שחייה 13:13
אנדי רם, יוני ארליך גברים זוגות (סיבוב 1) טניס 13:30
עמית עברי (אם תעפיל) 100 מטרים פרפר נשים שחייה 21:30
נמרוד שפירא בר אור (אם יעפיל) 200 מטרים חופשי חצי גמר שחייה 21:37
אמרי גניאל (אם תעפיל) 100 מטרים חזה שחייה 22:08
יעקב טומרקין ויונתן קופלב (אם יעפילו) 100 מטרים גב חצי גמר שחייה 22:25
מישה זילברמן גברים יחידים בדמינטון 10:30
סרגיי ריכטר 10 מטרים מוקדמות קליעה 11:00
סוסו פללשווילי עד 73 ק''ג ג'ודו 11:30
עמית עברי 200 מטר מעורב אישי שחייה 12:49
אנדי רם, יוני ארליך סיבוב 2 טניס 13:30
נופר אדלמן שיוט 1 שייט 14:05
סרגיי ריכטר 10 מטרים גמר קליעה 14:15
נופר אדלמן שיוט 2 שייט 15:20
נמרוד שפירא בר אור (אם יעפיל) 200 מטרים חופשי גמר שחייה 21:41
יעקב טומרקין ויונתן קופלב (אם יעפילו) 100 מטרים גב גמר שחייה 21:56
עמית עברי (אם תעפיל) 200 מטרים מעורב אישי חצי גמר שחייה 22:51
אליס שלזינגר עד 63 ק''ג ג'ודו 13:00
נופר אדלמן לייזר רדיאל שיוט 3 שייט 14:00
שחר צוברי ניל פרייד שיוט 1 שייט 14:00
שחר צוברי ניל פרייד שיוט 2 שייט 14:45
לי קורזיץ ניל פרייד שיוט 1 שייט 16:00
נופר אדלמן לייזר רדיאל שיוט 4 שייט 16:05
לי קורזיץ ניל פרייד שיוט 2 שייט 16:45
אנדי רם ויוני ארליך סיבוב 2 טניס 19:30
יעקב טומרקין 200 מטרים גב מוקדמות שחייה 12:21
גל נבו 200 מטרים מעורב אישי מוקדמות שחייה 13:06
נופר אדלמן לייזר ריאל שיוט 5 שייט 14:00
שחר צוברי ניל פרייד שיוט 3 שייט 14:00
שחר צוברי ניל פרייד שיוט 4 שייט 14:45
נופר אדלמן לייזר רדיאל שיוט 6 שייט 15:15
לי קורזיץ ניל פרייד שיוט 3 שייט 16:00
לי קורזיץ ניל פרייד שיוט 4 שייט 16:45
אלכס שטילוב גמר קרב רב התעמלות מכשירים 18:30
יעקב טומרקין 200 מטרים גב חצי גמר שחייה 21:47
גל נבו 200 מטרים מעורב אישי שחייה 22:36
אריק זאבי עד 100 ק''ג ג'ודו 11:45
אנדי רם ויוני ארליך רבע גמר טניס 13:30
גידי קליגר וערן סלע 470 גברים שיוט 1 שייט 14:00
גידי קליגר וערן סלע 470 גברים שיוט 2 שייט 15:30
לי קורזיץ ניל פרייד שיוט 5 שייט 16:00
לי קורזיץ ניל פרייד שיוט 6 שייט 16:45
שחר צוברי ניל פרייד שיוט 5 שייט 18:00
שחר צוברי ניל פרייד שיוט 6 שייט 18:45
יעקב טומרקין 200 מטרים גב גמר שחייה 21:46
סרגיי ריכטר 50 מטרים רובה שכיבות מוקדמות קליעה 11:00
ורד בוסקילה וגיל כהן 470 נשים שיוט 1 שייט 14:00
גידי קליגר וערן סלע 470 גברים שיוט 3 שייט 14:05
ורד בוסקילה וגיל כהן 470 נשים שיוט 2 שייט 15:15
גידי קליגר וערן סלע 470 גברים שיוט 4 שייט 15:20
נופר אדלמן לייזר רדיאל שיוט 7 שייט 15:35
נופר אדלמן לייזר רדיאל שיוט 8 שייט 16:50
ג'יליאן שוורץ קפיצה במוט מוקדמות אתלטיקה 12:20
דונלד סנפורד 400 מטרים מוקדמות אתלטיקה 12:35
לי קורזיץ ניל פרייד שיוט 7 שייט 14:00
נופר אדלמן לייזר רדיאל שיוט 9 שייט 14:05
לי קורזיץ ניל פרייד שיוט 8 שייט 14:45
נופר אדלמן לייזר רדיאל שיוט 10 שייט 15:20
גידי קליגר וערן סלע 470 גברים שיוט 5 שייט 16:00
ורד בוסקילה וגיל כהן 470 נשים שיוט 5 שייט 16:05
גידי קליגר וערן סלע 470 גברים שיוט 6 שייט 17:15
ורד בוסקילה וגיל כהן 470 נשים שיוט 6 שייט 17:20
לי קורזיץ ניל פרייד שיוט 9 שייט 14:00
לי קורזיץ ניל פרייד שיוט 10 שייט 14:45
ורד בוסקילה וגיל כהן 470 נשים שיוט 5 שייט 15:00
שחר צוברי ניל פרייד שיוט 5 שייט 15:30
אלכס שטילוב תרגיל קרקע גברים גמר התעמלות מכשירים 16:00
שחר צוברי ניל פרייד שיוט 6 שייט 16:20
אנסטסיה גלושקוב ואינה יופה מוקדמות תרגיל טכני שחייה אומנותית 17:00
ורד בוסקילה וגיל כהן 470 נשים שיוט 6 שייט 17:30
גידי קליגר וערן סלע 470 גברים שיוט 7 שייט 14:00
גידי קליגר וערן סלע 470 גברים שיוט 8 שייט 15:15
אנסטסיה גלושקוב ואינה יופה מוקדמות תרגיל חופשי שחייה אומנותית 17:00
גידי קליגר וערן סלע 470 גברים שיוט 9 שייט 14:00
ורד בוסקילה וגיל כהן 470 נשים שיוט 7 שייט 14:05
גידי קליגר וערן סלע 470 גברים שיוט 10 שייט 15:15
ורד בוסקילה וגיל כהן 470 נשים שיוט 8 שייט 15:20
לי קורזיץ ניל פרייד שיוט מדליות שייט 16:00
ורד בוסקילה וגיל כהן 470 נשים שיוט 9 שייט 14:00
ורד בוסקילה וגיל כהן 470 נשים שיוט 10 שייט 15:15
נטע ריבקין מוקדמות תחרות אישית התעמלות אומנותית 14:00
גידי קליגר וערן סלע (אם יעפילו) 470 גברים שיוט מדליות שייט 15:00
נבחרת ישראל מוקדמות תחרות קבוצתית התעמלות אומנותית 16:50
נטע ריבקין מוקדמות תחרות אישית התעמלות אומנותית 14:00
נבחרת ישראל מוקדמות תחרות קבוצתית התעמלות אומנותית 16:50
נטע ריבקין (אם תעפיל) גמר קרב רב אישי התעמלות אומנותית 15:30
זוהר זימרו מרתון 13:00
נבחרת ישראל תחרות קבוצתית גמר התעמלות אומנותית 13:30
      המדליסטים הישראלים
      הענפים האולימפיים
      איצטדיונים
המשלחת הפראלימפית אצל ראש הממשלה: 14/08/2012 סה"כ: 20
      כל האולימפיאדות
 ראשי לונדון 2012
 כתבות נוספות
 וידאו לונדון 2012
 תמונות מהשטח
 המדליסטים הישראלים
 טבלת המדליות המלאה
 כל האולימפיאדות
 תיירות בלונדון
 התחזית שלנו
 האולימפיאדה הראשונה
 י''א חללי מינכן