מעודכן ל-16:21
28/10 27/10 26/10 25/10 24/10 23/10 22/10
ליגת ווינר מחזור - 5
מעודכן ל-25.10.2014 שעה 16:21
   מכבי ת"א - הפועל עכו      20:15  
ליגת ווינר סל מחזור - 4
מעודכן ל-25.10.2014 שעה 16:21
   הפועל חולון - מכבי אשדוד      19:35  
   הפועל ירושלים - גלבוע/גליל      19:40  
   הפועל ת"א - מכבי חיפה      20:45  
ליגה אנגלית מחזור - 9
מעודכן ל-25.10.2014 שעה 16:21
   ניוקאסל - טוטנהאם      15:30  
   אברטון - ברנלי      15:30  
   צ`לסי - מנצ`סטר יונייטד      18:00  
ליגה ספרדית מחזור - 9
מעודכן ל-25.10.2014 שעה 16:21
   ראיו ואיקאנו - מלאגה      13:00  
   לה-קורוניה - אספניול      18:00  
   ויאריאל - סביליה      20:00  
   אתלטיקו מדריד - חטאפה      22:00  
ליגה איטלקית מחזור - 8
מעודכן ל-25.10.2014 שעה 16:21
   גנואה - קייבו      16:00  
   פאלרמו - יובנטוס      16:00  
   אטאלנטה - אודינזה      16:00  
   אינטר - צ'זנה      19:00  
   טורינו - לאציו      19:00  
   ורונה - נאפולי      19:00  
   פיורנטינה - מילאן      21:45  
ליגה גרמנית מחזור - 9
מעודכן ל-25.10.2014 שעה 16:21
   מיינץ - וולפסבורג      16:30  
   באיירן מינכן - בורוסיה מנשנגלדבאך      18:30  
ליגה צרפתית מחזור - 11
מעודכן ל-25.10.2014 שעה 16:21
   ליל - ראן      15:00  
   ניס - גנגאן      18:00  
   מץ - סנט אטיין      18:00  
   מארסיי - ליון      22:00  
ליגה הולנדית מחזור - 10
מעודכן ל-25.10.2014 שעה 16:21
   פיינורד - קמבור      13:30  
   הירנביין - זוולה      15:30  
   פ.ס.וו. איינדהובן - אוטרכט      15:30  
   טוונטה אנסחדה - אקסלסיור רוטרדם      17:45  
ליגה בלגית מחזור - 12
מעודכן ל-25.10.2014 שעה 16:21
   גנט - קלאב ברוז'      15:30  
   סטנדרד ליאז` - אנדרלכט      19:00  
   לוקרן - מוסקרון      21:00  
ליגה רוסית מחזור - 11
מעודכן ל-25.10.2014 שעה 16:21
   לוקומוטיב מוסקבה - ספרטק מוסקבה      12:30  
   צסק"א מוסקבה - דינמו אופה      15:30  
   מורדוביה סארנסק - זניט סנט. פטרסבורג      18:00  
ליגה טורקית מחזור - 7
מעודכן ל-25.10.2014 שעה 16:21
   אסקיסהירספור - מרסין אידמניורדו      13:30  
   גזיאנטפספור - טרבזונספור      16:00  
   גלאטסראיי - בסקשהיר      19:00  
ליגה שוייצרית מחזור - 13
מעודכן ל-25.10.2014 שעה 16:21
   גראסהופרס - ואדוז      17:00  
   סט. גאלן - פ.צ. ציריך      17:00  
ליגה קפריסאית מחזור - 7
מעודכן ל-25.10.2014 שעה 16:21
   איה נאפה - ארמיס      18:00  
   אופלוס - אנורתוסיס      19:00  
   נאה סאלאמיס - אפואל ניקוסיה      19:00  
ליגה סקוטית מחזור - 11
מעודכן ל-25.10.2014 שעה 16:21
   קילמרנוק - סלטיק      15:00  
ליגה יוונית מחזור - 8
מעודכן ל-25.10.2014 שעה 16:21
   אסטרס טריפוליס - אופי כרתים      15:00  
   פלאטניאס - קרקיירה      17:15  
   פאנטראקיקוס - פאנטוליקוס      17:15  
   וורויה - פאוק סלוניקי      17:15  
   פנאתינאיקוס - אולימפיאקוס      19:30  
ליגה פורטוגלית מחזור - 8
מעודכן ל-25.10.2014 שעה 16:21
   בלננשש - אשטוריל      18:00  
   אקדמיקה - נסיונאל מדיירה      18:00  
   מאריטימו - ספורטינג ליסבון      20:00  
   בנפיקה ליסבון - בראגה      22:15  
ליגה פולנית מחזור - 13
מעודכן ל-25.10.2014 שעה 16:21
   גורניק לצ`נה - לך פוזנאן      16:30  
   לגיה ורשה - זביצ`ה      19:00  
מוק' יורו עד גיל 17
מעודכן ל-25.10.2014 שעה 16:21
   קזחסטן - ישראל      14:30  
ארגנטינה - אפרטורה מחזור - 13
מעודכן ל-25.10.2014 שעה 16:21
   קילמס - אסטודיאנטס      20:00  
   סן לורנסו - לאנוס      20:00  
   דפנסה וחוסטיסיה - בוקה ג'וניורס      23:15  
גרמניה ליגה שניה מחזור - 11
מעודכן ל-25.10.2014 שעה 16:21
   היידנהיים - אינגולשטאדט      14:30  
   אוהה - סנדהאוסן      14:30  
   איינטרכט בראונשווייג - מינכן 1860      14:30  
ספרד ליגה שניה מחזור - 10
מעודכן ל-25.10.2014 שעה 16:21
   ויאדוליד - אלבסטה      13:00  
   מיראנדס - ג`ירונה      18:00  
   ליאגוסטרה - לוגו      18:00  
   אוסאסונה - ספורטינג חיחון      18:00  
   סראגוסה - אלקורקון      19:15  
   ברצלונה ב` - טנריפה      20:00  
   לגאנס - נומנסיה      22:00  
ליגה ספרדית סל מחזור - 4
מעודכן ל-25.10.2014 שעה 16:21
   סראגוסה באסקט - פואנלבראדה      13:15  
   ברצלונה - סן סבסטיאן      13:15  
   אוברדוירו - חובנטוד בדאלונה      13:30  
   סביליה - מורסיה      13:30  
   מלאגה - גראן קנאריה      14:00  
   אסטודיאנטס - ולנסיה      19:00  
   ריאל מדריד - טנריף      20:00  
   אנדורה - מנרסה      20:00  
   בילבאו באסקט - לבוראל קוצ'ה      21:45  
ליגה איטלקית סל מחזור - 3
מעודכן ל-25.10.2014 שעה 16:21
   קאנטו - טרנטו      19:15  
   רומא - אורלנדינה      19:15  
   ואנולי קרמונה - פיסטויה באסקט      19:15  
   ס. פזארו - אבלינו      19:15  
   קאזרטה - וירטוס בולוניה      19:15  
   אומנה ונציה - מילאנו      21:30  
ליגה יוונית סל מחזור - 3
מעודכן ל-25.10.2014 שעה 16:21
   קולוסוס רודוס - אולימפיאקוס      12:30  
   א.א.ק. אתונה - פנאתינאיקוס      17:00  
ארגנטינה - אפרטורה מחזור - 13
מעודכן ל-25.10.2014 שעה 16:21
   גודוי קרוז - ניואלס אולד-בויס      12:01  
   ראסינג קלוב - אולימפו      12:01  
ליגה טורקית סל מחזור - 3
מעודכן ל-25.10.2014 שעה 16:21
   אולין אדירנה - גלאטסראיי      12:01  
   פנרבחצ'ה אולקר - טרבזונספור      12:01  
ליגה אדריאטית מחזור - 5
מעודכן ל-25.10.2014 שעה 16:21
   הכוכב האדום בלגרד - זאדאר      12:01  
   מטאלאק - פרטיזן בלגרד      12:01  
ליגה א' דרום מחזור - 6
מעודכן ל-25.10.2014 שעה 16:21
   הפועל אזור - סקציה נס ציונה      12:01  
ליגה א' צפון מחזור - 6
מעודכן ל-25.10.2014 שעה 16:21
   איחוד מג'דל כרום - מכבי צור-שלום      12:01  
   הפועל חדרה - עירוני קרית-אתא      12:01