אחרי שרשרת של עבירות משמעת, החליטו בבית״ר ירושלים להשעות הבוקר (שישי) את החלוץ ארון אולנארה עד להודעה חדשה. במועדון כבר לא יכולים היו לשאת את התנהלותו של החלוץ שהגיע הקיץ בהעברה חופשית אחרי סגירת חלון העברות של פתיחת העונה. השחקן מושעה מכל פעילות, לא ישתתף באימוני הקבוצה עד לוועדת המשמעת שתתקיים ביום שלישי בגין התחצפות ואיחור. 

אולנארה, שמחזיק נהג פרטי, חושב שהוא הכוכב הגדול של בית״ר ירושלים. האירועים האחרונים גרמו להנהלת המועדון להשעותו מהקבוצה, כאשר השחקן ירד לחדר ההלבשה במקום לספסל אחרי חילוף (במשחק מול באר שבע בטדי) וננזף על כך על ידי הבעלים מושיקו חוגג, איחר לבית המלון של הקבוצה בזמן מחנה האימון שהתקיים בשפיים, ביקש לטוס במהלך הפגרה ולהחמיץ אימונים ומשחק אימון כדי להביא את משפחתו לארץ, בבית״ר נדהמו לגלות שלא רק שחזר באיחור של יממה מאותה חופשה, הוא גם לא חזר עם משפחתו. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קלינגר: אני רוצה לקחת סוג של תקווה מהיום

אוחנה ניהל איתו שיחות שלא הועילו, החלוץ קיבל קנס וגם זה לא עזר והיום כאמור הוא הושעה מכל פעילות לאחר ששוב עבר עבירת משמעת כשהגיע בדקה ה-30 לטדי במשחק מול מכבי נתניה, בניגוד לנהלים המחייבים את השחקנים להתייצב למשחק עוד לפני שריקת הפתיחה. בבית״ר מעוניינים להתנתק מאולנארה בינואר, אלא שהבעיה הגדולה של חוגג היא שהחלוץ מחזיק בחוזה עם שכר של 30 אלף יורו נטו לחודש ולשחרר אותו בלי קבוצה שתקלוט אותו - יהיה סיפור יקר עבור בית״ר.

רימון עשן באימון בית"ר ירושלים (גיא בן זיו)רימון עשן באימון בית"ר ירושלים (גיא בן זיו)

בתוך כך, אוהדי בית”ר ירושלים פרצו לאימון הבוקר של הקבוצה שנערך בבית וגן, דבר שגרם לכך שהאימון הופסק למשך מספר דקות עד שנרגעה ההמולה. האוהדים זרקו גם אבוקה לדשא. האוהדים שרו לשחקנים: “אין תרוצים, ביום שני מז**** את האדומים”. האוהדים קיללו את טל בן חיים, דן איינבנדר אמר להם שצריך לקלל את כולם. שכולם אחראים למצבה של הקבוצה.

nדוברות המשטרה (ירושלים) נמסר: “לפני זמן קצר, עצרה המשטרה בירושלים קטין בן 15 שזרק אבוקה במהלך אימון של קבוצות בית”ר ירושלים במגרש בית וגן. החשוד הובא לחקירה בתחנת המשטרה”.