כשהיא ברצף של ארבעה משחקים רצופים ללא ניצחון בכל המסגרות, הפועל רעננה ממשיכה בהכנותיה לקראת משחקה הבא ביום שבת ב-18:00 מול סגנית מוליכת הטבלה בני יהודה במסגרת המחזור ה-18 בליגת העל.

המאמן מנחם קורצקי ייאלץ להסתדר פעם נוספת עם סגל חסר, כאשר הקפטן שניר שוקר שסובל מדלקת במפשעה, הקפטן השני בן בנימין שסובל ממתיחה בשריר הירך האחורי ובן סביר שנפצע בחימום לקראת ה-1:1 מול מ.ס אשדוד. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
נעים: ״מאוד מרוצה ממה שראיתי״

בנוסף, גם חלוצה של הקבוצה קייס גאנם, שכבש את שער השוויון לזכות רעננה מול אשדוד, לא יעמוד לרשותו של קורצקי בעקבות העובדה שהורחק בתוספת הזמן בכרטיס צהוב שני. מי שעשוי לתפוס את מקומו של גאנם בהרכב ולערוך בכורה בהפועל רעננה הוא חלוץ הרכש הגנאי יוג׳ין אנסה שהצטרף מבית״ר תל אביב/רמלה.

מאמן הקבוצה מנחם קורצקי התייחס להכנות: "עברנו משחק לא פשוט מול מ.ס אשדוד מבחינת התנאים מסביב, היו לנו הרבה פצועים – ועלינו עם שחקנים שלא היו כשירים במאה אחוז למשחק. אני שמח שכולם נתנו את המקסימום, זה אמנם לא הספיק לניצחון למרות שכמובן רצינו לנצח, אבל חזרנו עם נקודה ואנחנו מחבקים את הנקודה הזו ומסתכלים רק קדימה״. 

מנחם קורצקי (שחר גרוס)מנחם קורצקי (שחר גרוס)

על היריבה: ״כרגע כולנו מרוכזים במשחק מול בני יהודה, אנחנו צריכים לכבד את הקבוצה הזו על מה שהיא עושה השנה. אנחנו פוגשים קבוצה מאוד מאומנת, קבוצה שמפתיעה את כל הליגה ונמצאת במקום שלה כי מגיע לה. מצפה לנו משחק מאוד קשה שאסור לנו לטעות בו, אנחנו צריכים לבוא מאוד מרוכזים וחדים כי בני יהודה מענישה על כל טעות".

קשר הקבוצה אור דסה הוסיף: "אנחנו נערכים למשחק כמו לכל משחק בליגה. כמובן שלכל משחק יש את הדגשים שלו וגם הפעם מנחם קורצקי מתדרך אותנו בהתאם. אנחנו חדר הלבשה מגובש ושמח ויודעים להתמודד גם עם חוסרים ופציעות, אני מאמין שנגיע מוכנים ברמה הכי גבוהה למשחק בשבת".

אור דסה (איתי כהן)אור דסה (איתי כהן)