בהפועל חדרה ממשיכים להתכונן לקראת המפגש הביתי מול בני  סכנין ביום שבת ב-20:15, משחק שיהיה משחקו האחרון של קווין טאפוקו בקבוצה, אחרי שפרדי פלומין כבר עבר רשמית לבית"ר ירושלים.

שני הזרים הנבחנים, ג'ורג' פוצ'יבה וז'ול אילוקי, נראים טוב בשלושת האימונים שערכו עד כה ובמועדון התרשמו מהם. "אסור לנו לטעות עם הזרים. אנחנו לא מצפים לשחקנים כמו פלומין וטאפוקו, אבל כדי להשיג את המטרות שלנו נצטרך להביא עוד בינגואים. אני בטוח שניסו אביטן יידע לבחור נכון", אמר גורם במועדון.

ניסו אביטן (חגי מיכאלי)ניסו אביטן (חגי מיכאלי)

עדן קארצב אמור גם הוא להצטרף בהשאלה ממוליכת הטבלה, ונראה שזה יקרה בימים הקרובים. בנוסף, עלה גם שמו של שי גולן, קשרה האחורי הצעיר של ת"א/רמלה, שאף הוא מושאל מהצהובים, אך נראה כי הוא לא יצטרף בסופו של דבר לחדרתים.

ביום ראשון תתקיים פגישה ראשונה בין המשקיפה החדשה של הקבוצה מטעם רשם העמותות, אלונה בומגרטן שהרבני, לבין אנשי המועדון. בכל מקרה, הדבר לא אמור לפגוע בשחקני הרכש בהם מעוניינת הקבוצה, מכיוון שבהסכם עם בית המשפט הוחלט שהמועדון יצטרך אישור מהמשקיפה להחתמת שחקנים רק אם מדובר בהוצאה כספית גדולה יותר מאשר המועדון הכניס, וכזכור, אורן גולן הצהיר בבית המשפט שהקבוצה לא תשלם על רכישת שחקנים, אלא תתמקד בשחקנים חופשיים והשאלות.

בתוך כך, המגן השמאלי אליאס זאנה עבר בבקרה וצפוי להיכלל בסגל למשחק הקרוב. זאנה בן ה-28 הינו שחקן בית וחוזר אחרי 11 חודשים בהם היה פצוע. עד הפציעה בשנה שעברה, המגן היה אחד משחקניה הבולטים של חדרה בליגה הלאומית.