אגדת העבר של הפועל תל אביב, שייע פייגנבוים, נתן הבוקר (חמישי) אור ירוק לראשי המועדון לגבי הצטרפותו כיועץ לבעלים. פייגנבוים, שקיבל הצעה להתמנות לתפקיד לפני כמה ימים, ביקש זמן לחשוב על כך והחליט שברצונו להגיע למתחם חודורוב. כעת, הוא מחכה לאישור סופי מבעלי המועדון, כשהנושא צריך לעבור גם מבחינת שאר הבעלים ולקבל אישור תקציבי מבחינת השכר שישולם לו.

אם הכל יסתדר, פייגנבוים יצטרף רשמית להפועל ת"א עם סיום צילומי התוכנית “גולסטאריות" המשודרת ב-HOT, בעוד כשבוע לפחות. פייגנבוים, מלך שערי הפועל תל אביב בכל הזמנים (175 שערים בכל המסגרות) ומי שאימן בעבר את הקבוצה והשאיר אותה בליגת העל בעונת 2004/05, צפוי להוות מעין גורם מקשר בין המאמן קובי רפואה, עמו הוא מיודד ונמצא בקשר מצוין, לבין הבעלים, בייחוד האמונים על הפן המקצועי – האחים איציק ושרון ניסנוב - ויחווה את דעתו המקצועית בנושאים שעל סדר היום במועדון.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
יציל את האדומים? קלאודמיר חתם בהפועל ת"א

המטרה של האחים ניסנוב היא להוריד מעצמם במעט את הלחץ בקבלת ההחלטות הניהוליות-מקצועיות במועדון, כשפייגנבוים ישמש כסמכות מקצועית נוספת אולם לא ישמש כמנהל מקצועי ולא יקח חלק באימון הקבוצה, כך הדגישו במתחם חודורוב מוקדם יותר השבוע. כזכור, כשהבעלים רכשו את המועדון לפני כשנתיים הם הציעו לשייע להצטרף להפועל ת"א אולם לבסוף המהלך לא התבצע. כעת, הוא חוזר לוולפסון לאחר כ-14 שנה.

בתוך כך, בהפועל ת"א ממשיכים להתכונן לדרבי התל-אביבי שייערך ביום שני (21:00) וקיבלו בחזרה לאימונים את אדי גוטליב שהיה חולה ביומיים האחרונים. מי שמראה יכולת טובה מאוד באימונים הוא קלאודמיר פריירה, הקשר האחורי שהצטרף מבני סכנין, והוא צפוי אף לפתוח מול מכבי ת"א.