המעבר הגדול של מנור סולומון ממכבי פתח תקווה לשחטאר דונייצק העסיק את כל אנשי המועדון באימון הקבוצה הבוקר (שישי), כאשר כשפורסמה רשמית הידיעה על חתימתו הכישרון הצעיר שהה במתחם האימונים באם המושבות וזכה לפרגונים מכל עבר.

בעוד הצוות המקצועי בראשות מוראד מגמאדוב התכוון להרכיב את סולומון לקראת הפועל חיפה בשבת, הקשר השלים את מעברו לאוקראינה וירד לאימון כשהוא כבר למעשה לא חלק מהסגל וצפוי לעבור לאוקראינה לקראת פתיחת העונה בהמשך החודש.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הזובור של שחקני מכבי פ"ת לסולומון

עם עלייתו אל כר הדשא בפתח תקווה, סולומון זכה למעין "מסיבת פרידה" מאולתרת, כשמאמן הכושר אהוד בן שושן הכריז עם כינוס השחקנים "חברים, כפיים למנור". חבריו לקבוצה וכלל אנשי הצוות קיבלו אותו באהבה ומחאו לו כפיים, לפני שנפרדו ממנו בסוג של "זובור". אחריו, זכו לכבוד גם תומר בנבנישתי שחגג השבוע יום הולדת ושב לסגל הקבוצה הבוגרת וכן עוזרי המאמן נאור ותמיר לוזון.

הזובור של השחקנים למנור סולומון (רדאד ג'בארה)הזובור של השחקנים למנור סולומון (רדאד ג'בארה)

בתוך כך, במכבי פ"ת כבר נערכים ליום שאחרי סולומון ומחפשים שחקן ישראלי בכיר לחיזוק החלק ההתקפי. ל-ONE נודע כי שני השמות הראשונים שהועלו כאופציות הם של ניב זריהן מהפועל באר שבע ואופיר מזרחי ממכבי חיפה. כרגע, באם המושבות מבינים כי הם לא משוחררים מקבוצותיהם, אולם שם גם מקווים להתפתחויות חיוביות בתקופה הקרובה. 

הזובור של השחקנים למנור סולומון (רדאד ג'בארה)הזובור של השחקנים למנור סולומון (רדאד ג'בארה)