חמישה ימים חלפו מאז מסיבת העיתונאים של בעלי הפועל תל אביב, בה איציק ניסנוב וזאב גרינברג דיברו בפומבי על כך שהם מעוניינים למכור את חלקם במועדון, כשהאחרון אף אישר בפני ONE כי לא ישקיע יותר כסף החל מסיום העונה. זאת, נוכח הגירעון בתקציב הפועל ת"א העומד כעת על כ-3 מיליון שקלים וצפוי להאמיר עד כ-6.5 מיליון עד לסיום העונה.

היום (שלישי), בועז תושב, נציגו ואחיינו של מאיר תושב, אחד מארבעת הבעלים, סיפר ל-ONE על הנעשה בנוגע למכירה אפשרית, כמי שאמון על מציאת רוכש פוטנציאלי ועוסק בכך ביום-יום במסגרת פעילות החברה שלו "Umbrella Advisors" שעוסקת בבנקאות להשקעות, בתקווה להוציא אותו לעידן חדש.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ניסנוב: "אנחנו לא בעלי הבית האידיאליים"

"קבוצת הבעלות הזאת הגיעה כדי להציל, היא הייתה שם בינואר 2017 כדי להציל את המועדון, אבל ברור לנו שהפועל ת"א ראויה וצריכה לקבל בעלים עם כיסים הרבה יותר עמוקים ועל כך אנחנו עובדים", אמר תושב ל-ONE. "בתקופה האחרונה המאמצים האלה קיבלו קצת יותר מרץ, אבל עדיין שום דבר שראוי לדווח עליו. בואו לא ניגרר לשמועות על עסקאות ומתווים כאלה ואחרים, שום דבר מזה הוא לא נכון".

ישנן הרבה מאוד פניות ואני מחלק אותן לשתיים", הבהיר תושב. "כל מי שפונה ומבקש אני יושב איתו ומסביר לו, מי שרציני אני גם מחתים אותו על הסכם סודיות. במסגרתו, הוא מקבל פרטים, שואל שאלות וכדומה. כרגע, כל מי שחתם על הסכם סודיות, ויש כמה כאלה - אף אחד לא שמע עליהם בתקשורת. לעומת זאת, כל אלו שלא חתמו על הסכם סודיות – הפרצופים שלהם מרוחים בעיתונים ובאתרים”.

בועז תושב ואיציק ניסנוב (מערכת ONE)בועז תושב ואיציק ניסנוב (מערכת ONE)

בתוך כך, החלוץ הצעיר בן ה-17 יואב ליברוס מקבוצת נערים א' החל בהתרשמות בססאולו האיטלקית. ליברוס, שיצא באישור המועדון להתרשמות הדדית של שבוע באמצעות סוכנו אדם קידן, מחזיק בדרכון איטלקי והשתייך לסגל נבחרת הנערים, והעונה התדפק על דלתות קבוצת הנוער. 

יואב ליברוס בהתרשמות בססאולו האיטלקית (מערכת ONE)יואב ליברוס בהתרשמות בססאולו האיטלקית (מערכת ONE)