פאטוס בצ'יראי, מלך שעריה של מכבי נתניה עם תשעה במספר בכל המסגרות, הוא גם אחד השחקנים הזרים הטובים ביותר בליגת העל העונה. חלוץ נבחרת מונטנגרו דיבר היום (שלישי) בראיון במדינתו וסיפר על ישראל, נתניה, סלובודאן דראפיץ' והמשך הקריירה שלו.

"לא טעיתי כשחתמתי בישראל, למרות שלא יכולתי לבחור כי זה קרה לקראת סגירת חלון ההעברות", אמר בצ'יראי. "הנה אני כאן, חזרתי לכושר מלא, אני משחק בקצב תחרותי, כובש את השערים שלי ובאמת מרגיש נהדר. כשאני אומר נהדר, אני לא מדבר רק חושב על שערים ודקות משחק. אני מרגיש את האמון הגדול שאני מקבל מהמועדון, המאמנים, החברים לקבוצה. זה מאוד חשוב לי. אני חושב שאני בדרך הנכונה, אנחנו משחקים קבוצתי, מייצרים מצבים, כובשים. אני עושה את כל מה שחלוץ צריך לעשות".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
דראפיץ': ניצחון חשוב בדרך למטרה

המטרות בליגת העל: "מכבי תל אביב קרובה לאליפות והמטרה שלנו היא להגיע לפלייאוף ולהשיג מקום באירופה, אני חושבת ששתי המטרות ריאליות מאוד, למרות שאנחנו נלחמים עם מועדונים גדולים כמו מכבי והפועל מחיפה, הפועל באר שבע ובני יהודה. בגביע ניצחנו את מכבי פתח תקווה 0:1 ואני כבשתי את השער".

ההגעה לישראל: "הייתי ספקן כשעזבתי את מכלן ובאתי לישראל. לא הכרתי את הליגה, אבל מהר מאוד הבנתי שהכדורגל כאן הוא גדול במדינה. קבוצות רוצות לכבוש יותר ויותר, אני לא מצטער שבאתי. יש הרבה כדורגל בישראל".

סלובודאן דראפיץ' (רדאד ג'בארה)סלובודאן דראפיץ' (רדאד ג'בארה)

על דראפיץ': "הוא היה שחקן במכבי נתניה לפני 30 שנה, הוא מכיר את האווירה ואת הכדורגל הישראלי היטב, יש לי יחסים מצוינים איתו. במכבי נתניה הדרך היא כל מה שיכולתי לאחל לעצמי. המשך הקריירה? יש לי חוזה עד הקיץ, אני רוצה להישאר במועדון, לחתום על חוזה חדש, רב שנתי, יש לי הצעות ממועדונים אחרים בארץ ובחו"ל, אבל אני לא ממהר לעזוב".