אירוע מביך מאוד במכבי תל אביב הערב (שלישי), כאשר תמונת עירום של עומר אצילי פורסמה בחשבון האינסטגרם של צ'יקו אופואדו, זאת לאחר שחשבונו של האחרון נפרץ על ידי האקר.

תחילה הועלתה תמונה של אצילי בעירום עם צנזור עליה ל”סטורי” של הניגרי באינסטגרם וקצת לאחר מכן, התמונה המלאה דרך לינק אשר ההפניה אליו הייתה בסטורי נוסף. יש לציין כי התמונה לא צולמה היום אלא לאחר אחד המשחקים האחרונים באצטדיון בנתניה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
איביץ: "היו לנו מספיק מצבים"

העובדה כי מכשירו של אופואדו נפרץ והאקר פרסם אותה, אינה הופכת את הסיטואציה לנעימה יותר, אם כי יש במועדון מי שמנסים להעביר את הנושא מהר מסדר היום וטוענים כי "סתם עושים סיפור, בעידן הזה של הרשתות והפלאפונים החכמים אלו דברים שפשוט קורים לצערנו".

בכל מקרה, הניגרי יוזמן לבירור על כך שהחזיק בתמונת עירום של אצילי במכשיר הסלולארי שלו ויצטרך להסביר מדוע צולמה ונשמרה במכשירו. במכבי ת"א פעלו כדי למחוק את התמונות של אצילי מהחשבון של אופואדו לאחר שנפרץ אך התמונות כמובן רצו ברשתות תוך שניות בודדות.

בן רייכרט. גם הוא כבר נכווה (אחמד מוררה)בן רייכרט. גם הוא כבר נכווה (אחמד מוררה)

בעבר, כבר קרה מקרה דומה עם תמונה של בן רייכרט, אלא שאז לא היה מדובר בהפצה על ידי האקר ברשתות. במקרה המדובר אז, המעורבים בעניין ספגו קנס כספי על ידי המועדון.