השיפוץ של אצטדיון בלומפילד נכנס אל 120 הימים המשמעותיים ביותר שלו, כאשר בסוף חודש אוגוסט/תחילת ספטמבר, הוא עתיד להיפתח באופן רשמי, כך לפחות על פי דברי עיריית תל אביב. עם חזרתו של האצטדיון היפואי לפעילות, יוכלו הקבוצות של תל אביב לשוב אל ביתן לאחר שלוש שנים בהן נדדו לאצטדיונים בנתניה ובפתח תקווה. בימים האחרונים עיקר ההתעסקות באתר הבנייה סובבת סביב החיפוי החיצוני והנפת קורת הגג הראשונה, עליה יותקנו גם פנסי התאורה של המגרש בהמשך.

הקורה הראשונה כבר הונפה ונמצאת בהליכים סופיים ולאחריה תונף הקורה השנייה. כששלב ההנפות יסתיים, יפנו את המשטח ובכך תתאפשר העברת הדשא אל המגרש עצמו. גידול המשטח עליו ישחקו באצטדיון המחודש כבר נמצא בעיצומו, כאשר במתחם מיוחד אשר הוקצה לנושא בדרום העיר, עובדים על כר הדשא שיהיה מעורב (היברידי) עם דשא סינטטי, כפי שנהוג בכל המגרשים הגדולים בעולם וגם בסמי עופר.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מתחיל לקבל צורה: מבט עדכני על בלומפילד

ההחלטה לבחור בדשא מסוג זה תאפשר טיפול טוב יותר במשטח במקרים של מחסור בשמש או באם יותקן בעתיד גג מלא על כל האצטדיון. כמו כן, עם סיום העבודה על הקורות, יעברו אל שלב התקנת הכיסאות, כשכמובן צריך להדגיש כי את שלב הגימורים עושים כבר במקביל לעבודות הנוכחיות. כך למשל, מתחמי חדרי ההלבשה וכדומה כבר כמעט הושלמו. 

קורת הגג באצטדיון בלומפילד (רדאד ג'בארה)קורת הגג באצטדיון בלומפילד (רדאד ג'בארה)
קורת הגג באצטדיון בלומפילד (רדאד ג'בארה)קורת הגג באצטדיון בלומפילד (רדאד ג'בארה)
אצטדיון בלומפילד ממעוף הציפור (רדאד ג'בארה)אצטדיון בלומפילד ממעוף הציפור (רדאד ג'בארה)
הדשא שיונח בבלומפילד (מערכת ONE)הדשא שיונח בבלומפילד (מערכת ONE)