בהפועל באר שבע עסוקים בשאלת המשך דרכה של אלונה ברקת ובהשגת המקום השני המוביל לאירופה, אך במקביל חושבים גם על ההכנות לקראת עונת 2019/20 שתצא לדרך כבר בעוד קצת יותר מחודשיים. כפי שפורסם ב-ONE, באופן לא מובן מאליו אלונה ברקת הבטיחה לעמוד בהתחייבותה למנכ"ל אסי רחמים להעמיד תקציב ראוי, לא פחות מהתקציב בשלוש האליפויות האחרונות.

לפי המסתמן, באר שבע לא צפויה לבצע מסע רכש כפי שהרגילה אותנו בשנים האחרונות, אך ייתכן ויש לה הזדמנות לצרף את אחד הליגיונרים הבכירים בכדורגל הישראלי. לפי מידע שהגיע ל-ONE, אוהדי הפועל באר שבע מציפים בימים האחרונים את קשר אינגולשטאט אלמוג כהן בהודעות הקוראות לו לחזור לעיר הולדתו ולשחק במדים האדומים של באר שבע.

אלמוג כהן ואופיר מרציאנו חוגגים (עמרי שטיין)אלמוג כהן ואופיר מרציאנו חוגגים (עמרי שטיין)

בסביבתו של אלמוג כהן בן ה-30, כלל לא פוסלים את האפשרות לחזור לבירת הנגב, בעיקר מאחר שהקשר נולד וגדל בבאר שבע וכבר התבטא בעבר על החיבור שלו לקבוצה, בנוסף לכך העובדה שבני משפחתו וחבריו אוהדים של הקבוצה עשויה לתרום עוד יותר לחיבור המסקרן.

למרות התקציב הגדול יחסית שתעמיד ברקת, עדיין לא ידוע האם יבחרו בבאר שבע לצרף שחקנים בעלי שיעור קומה כמו אלמוג כהן, שלפי דיווחים רוצה לחזור מסיבות אישיות לישראל ולשחק בליגת העל. גורמים בדרום רמזו בעבר שבשל החלטתה של ברקת לעבור לחיים הפוליטיים, לא יוחתמו שחקנים בחוזים גבוהים, אך לאחר עזיבתו הצפויה של ג'ון אוגו, שידוך של אלמוג כהן לבאר שבע תוך התגמשות של שני הצדדים יכולה בהחלט לטרוף את הקלפים.

"אלמוג כהן יכול להיות ‘שיחוק’ גדול, הוא מסוג השחקנים שמשאירים את הלב על הדשא וזה דבר שחסר בהפועל באר שבע העונה", אמר גורם המקורב למועדון.