בעקבות האירועים בסיום המשחק בו הפסידה מ.ס אשדוד בביתה 2:1 לבני סכנין והתקרבה צעד אחד נוסף לליגה הלאומית, כאשר הבעלים ג’קי בן זקן מחה נגד השופטים והתבטא נגדם בחריפות כמעט חסרת תקדים, הוחלט להעמידו לדין משמעתי, אבל כעת הדיון בעניינו נדחה, אך הוא לא יכול לעמוד באזור הטכני.

בית הדין המשמעתי קבע כי: “נוכח עמדת התובע אני דוחה את הדיון בעניינו של מר בן זקן, אך לא בעניינה של הקבוצה. עד להכרעה בעניינו, אסורה על מר בן זקן הכניסה לתחומי שדה המשחק ולאזורים המיועדים לשחקנים, שופטים וממלאי תפקידים בלבד".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בוחבוט: אם היה VAR היינו עם עוד 4 נקודות

כזכור, הסעיף עליו עומד הבעלים לדין נובע מדוח השופט בו צוין: “עם סיום המשחק, בדרכנו לחדר השופטים (עוזרי השופט ואנוכי), מר ג’קי בן זקן אשר עמד מאחורי הגדר הנמצאת בסמוך לכניסת חדר השופטים “קיבל את פנינו” במחיאות כפיים הפגנתיות, מזלזלות וצעק לעברי ‘יא אפס, תודה רבה, אפס אחד’”.

עוד נכתב: “לאחר מכן הנ”ל התקדם לפאתי כניסת המסדרון של חדר השופטים ובהיותו מוקף באנשי תקשורת, חברי הנהלת מ.ס אשדוד, שחקנים ואנשים נוספים, שוב הסתכל עליי ועל חברי לצוות השיפוט והוסיף לדבריו הקודמים ‘מודים לך מאוד, ברקורד שלך הורדת מועדון ליגה, לא ההנהלה, לא מאמנים ולא שחקנים. אוראל גרינפלד הוריד את מ.ס אשדוד ליגה’. כמו כן, תוך כדי ולאחר דבריו של הנ”ל, אנשים נוספים שהיו בסמוך אליו (ולא זוהו על ידינו), הוסיפו גידופים רבים כנגד צוות השיפוט”