בית”ר ירושלים קיימה היום (רביעי) טקס הרמת כוסית לכבוד חג הפסח בפיס ארנה בירושלים במעמד ראש העיר משה ליאון ובהשתתפות השחקנים, אנשי הצוות המקצועי עם המאמן ניר קלינגר כמובן, המנהל המקצועי החדש יוסי בניון, הבעלים משה חוגג והיו”ר אלי אוחנה. 

חוגג אמר: “העונה שעברה עלינו עם הרבה מכות אבל הכול לטובה. כמו בני ישראל שיצאו מחירות, גם אנחנו נצא לדרך חדשה. לא משנה כמה פעמים אתה נופל, אבל אם אתה עושה דברים בצורה נכונה אתה מצליח בסופו של דבר. רואים אצלנו כבר ניצנים מבחינה מקצועית לקראת העונה הבאה, קיבלנו בשורה מאוד משמחת למועדון ולעיר ירושלים שאתלטיקו מדריד תגיע לשחק נגדנו, נהפוך את זה למסורת של משחקי ידידות מול קבוצות גדולות”.

יוסי בניון (אורן בן חקון)יוסי בניון (אורן בן חקון)

“עשינו כל מיני שינויים. זו הייתה שנה לא פשוטה, אני מאחל ליוסי הצלחה בתפקיד החדש, אנחנו מאמינים בך. אני מאוד שמח שיוסי לוקח את תפקיד המנהל המקצועי, הוא מסמל בעיני כדורגל טכני ונעים לעין. מה שבלט מאוד בקריירה של יוסי זו המנטליות שלו והעבודה הקשה לאורך כל הקריירה שלו עם המון תשוקה ואלה הערכים שאנחנו רוצים להקנות למועדון שלנו”.

אוחנה אמר: ״שמחים שראש העיר מכבד אותנו בנוכחותו. אני רוצה להודות לכל מי שבית״ר יקרה לו. אני שמח שהסיוט של התחתית נגמר, יש לנו עוד שלושה משחקים ונסיים אותם בצורה מכובדת כדי שנוכל לפתוח את העונה הבאה ברגל ימין”.

מאור בוזגלו ומשה חוגג (אורן בן חקון)מאור בוזגלו ומשה חוגג (אורן בן חקון)

ליאון הוסיף: “אני מעריך את משה חוגג על כל מה שעשה למען בית”ר ועל ההשקעה שלו. מגיע תודה בשם העיר ירושלים לחוגג על העשייה שלו. אנחנו משדרגים את טדי ונמשיך לעשות למען העיר ותושביה. אני מקווה ומאחל לכולם ששנה הבאה ניקח את האליפות בגדול ונחזיר את הכבוד שמגיע לבית”ר. יאללה בית”ר, חג שמח לכולם”.

ניר קלינגר (אורן בן חקון)ניר קלינגר (אורן בן חקון)