״אנחנו עדיין חולמים ורוצים פלייאוף העליון, הפער ארבע נקודות ומול הפועל באר שבע זה עוד משחק על העונה שלנו״, כך אומרים בבית״ר ירושלים אחרי ה-1:1 המאכזב אמש (ראשון) מול מכבי חיפה באצטדיון טדי. השחקנים הצהובים נראו סחוטים בסיום ומאוכזבים מאוד מכך שמול 10 שחקנים, החבורה של ניר קלינגר לא הצליחה לנצח בביתה. 

האכזבה הגדולה מבחינת הצוות המקצועי הייתה בעיקר מהשער שספגה בית״ר דקה אחרי שכבשה: ״שער שטותי, אסור לנו לספוג ככה״. הבעלים משה חוגג פשוט לא האמין שהקבוצה שלו ספגה שער משום מקום ואמר לסובבים אותו בתא הכבוד עם ירידת השחקנים לחדר ההלבשה במחצית: ״מאיפה זה בא השער הזה״.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלבול: "התמודדנו טוב עם ההרחקה"

דוד קלטינס התייחס לעובדה שבית”ר לא הצליחה לנצח גם מול 10 שחקנים מהדקה ה-35: ״לא הגענו למספיק מצבים טובים, אם לא הגול המוזר שקיבלנו הם לא היו מקבלים כוחות ולא היו מאמינים בעצמם שהם יכולים לשמור על התוצאה. אנחנו צריכים להמשיך הלאה. אנחנו חייבים לנצח בטרנר, באר שבע קבוצה איכותית גם כשהיא בתקופה לא טובה, אנחנו מאמינים בעצמנו ואני עדיין חושב שהכל תלוי בנו״. 

בסיום המשחק שוחחו חוגג, אלי אוחנה וקלינגר על המשחק ועל מצבה של הקבוצה לקראת הישורת האחרונה לפני הפלייאוף – העליון או התחתון. בבית״ר קיימת דאגה בשל העובדה שאנטואן קונטה ייעדר לפחות לארבעה שבועות והוא יעבור בדיקת אולטראסאונד כדי לברר האם הוא סובל מקרע בשריר התאומים. גם אנתוני וארן מתח את שריר הירך ויעבור בדיקה כדי לאבחן את חומרת הפציעה שלו. ״אין ספק שמצבם של קונטה ואנתוני וארן לא מוסיפים לשקט שלנו, נקווה לבשורות טובות במנוגע אליהם היום אחרי הבדיקות שיעברו״, סיכמו בבית״ר.

שחקני בית"ר ירושלים מאוכזבים (אורן בן חקון)שחקני בית"ר ירושלים מאוכזבים (אורן בן חקון)