מכבי חיפה תחל ביום ראשון את אימוניה ובשלב זה רב הנסתר על הגלוי בכל מה שנוגע לרכש המיועד המתוכנן להגיע. במועדון מקווים שבני יהודה תגיש הצעה מספיק הוגנת כדי לצרף את דולב חזיזה. בבני יהודה הגישו במהלך הפגישה בין הצדדים רשימת שחקנים אותם היה רוצים לראות עושים את המעבר לכתום של ת"א.

אפרופו בני יהודה, הרי שבחיפה מנסים לסיים את סאגת מאמן הכושר. בזמן שהתנאים מול מאמן הכושר אבנר עיני, שעל מועמדתו פורסם ב-ONE, סוכמו, ואמורים לקבל את אישורו של יעקב שחר, המאמן מרקו בלבול ממשיך לבדוק אופציות נוספות למשרת מאמן הכושר, כאשר הירוקים בדקו גם את אפשרות צירופו של מאמן הכושר חואן קרלוס מסכנין. הדבר גורם מעט אי נוחות בחיפה כלפי עיני, שהודיע אתמול לבני יהודה שהוא עוזב למרות שלא חתם סופית בכרמל. בחיפה מקווים שבלבול לא יתעקש בסוגיה ויסכים לצרף את עיני. אגב, השניים כבר נפגשו לשיחה בארבע עיניים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
האם מכבי תל אביב תעפיל לליגת האלופות?

כמו כן, מכבי חיפה מעוניינת שהחלוץ ניקיטה רוקביצה ימשיך במועדון ולשם כך הוגשה לשחקן, כך טוענים בקבוצה, הצעה מכובדת בחוזה ארוך טווח במקום ההצעה על החוזה האחרון שהוצע לשנה בתוספת אופציה לעונה נוספת. רוקאביצה שינחת הלילה בארץ יקבל החלטה אם לקבל את ההצעה.

סגל הקבוצה לקראת יום ראשון לא כולל את ניקיטה רוקאביצה, שמסיים חוזה, ואת שון וייסמן הפצוע, שגם הוא מסיים חוזה אבל במקרה שלו וייסמן ממשיך בטיפולים זכר לפציעה הלא פשוטה בקרסול במדי הנבחרת. וייסמן בכל מקרה לא יכול יהיה לצאת למחנה האימונים באוסטריה.

במועדון מתכננים לקיים שיחות נוספות עם השניים במטרה לגשר על הפערים. כרגע לפחות טרם נפתרו הסוגיות עם רועי קהת ואליסון דוס סנטוס שאינם נמצאים בתוכניות המקצועיות לעונה הקרובה.

רועי קהת (עמרי שטיין)רועי קהת (עמרי שטיין)

בתוך כך, קרים פריי נקרא להשלים עשרה ימי התחייבות ישנה בצבא טורקיה. הקשר לא יודע בשלב הזה עדיין היכן ישחק בעונה הבאה, אבל בשלב הראשון השחקן יחל את אימוניו בקבוצתו הטורקית.