תביעות השחקנים הזרים ממשיכות להעסיק את הפועל תל אביב. כזכור, בשבועות האחרונים הגיעו מכתבים מפיפ"א על כך שהאדומים חויבו לשלם לאבדג'י (כ-3 מיליון שקלים), גבריאל דוס סנטוס ונמניה ניקוליץ' (כ-1.9 מיליון שקלים כל אחד). בנוגע לראשון, מדובר גם באיום ממשי על הורדת 6 נקודות ואיסור העברות בשני חלונות ההעברות הבאים. כעת, מי שעשוי להיות "הבא בתור" הוא לוקאס וינטרה.

הפועל ת"א וההתאחדות לכדורגל קיבלו בימים האחרונים מסר מפיפ"א לפיו הבלם היווני-צ'כי בן ה-38, ששיחק בקבוצה בעונת 2015/16, התבקש להעביר את חוזהו כדי להוכיח שמגיעים לו אותם כספים שהוא תובע – כחצי מיליון יורו. לאחר הפירוק, תביעתו של וינטרה עמדה על סך 485 אלף יורו, זאת לאחר שלא קיבל פיצוי לכאורה על כך ששוחרר בתום עונה אחת בהפועל ת"א וכן מאחר שהאדומים היו חייבים לו לכאורה כמה משכורות שלא שולמו לו.

לוקאס וינטרה (יניב גונן)לוקאס וינטרה (יניב גונן)

"באתי עם שאיפות גדולות והבטיחו לי בקבוצה דברים מסוימים, אבל מצאתי דברים אחרים. הייתי לבדי, בלי המשפחה שלי. היו לי קשיים שהשפיעו על היכולת שלי", אמר בזמנו וינטרה, שמשחק מאז באומוניה ניקוסיה, בראיון לתקשורת המקומית ביוון. וינטרה רשם 25 הופעות במדים האדומים, כאשר לפני כן הוא שיחק בין היתר בפנאתינייקוס ובלבאנטה, ורשם 57 הופעות בנבחרת יוון.