בעל הבית החדש של בית”ר ירושלים משה חוגג ממשיך לעבוד על חיזוק לקבוצה. אחרי צירופם של טל בן חיים ואפונסו טיירה, הקבוצה הודיעה על כך שהושג סיכום עקרוני עם מאור בוזגלו, שעדיין לא כשיר לחזור לשחק, וחתימה עמו על חוזה רשמי לעונה הקרובה תצא לפועל כבר היום (שני).

למי ששכח, בוזגלו בן ה-30 היה שותף ומהבולטים בקבוצה בשתי אליפויות של הפועל באר שבע, בזכייה בגביע הטוטו ובגביע אלוף האלופים. כמו כן, היה שותף למסע הקסם של האדומים מהדרום בליגה האירופית ב-2016/17. אך לצד כל אלו, הוא עבר לא מעט פציעות בקריירה העשירה שלו, כולל שתי פציעות ברצועה הצולבת. הקשר סיים את דרכו אצל הירוקים הקיץ והקבוצה מהבירה תהיה התחנה השישית שלו בקריירה בישראל אחרי מכבי חיפה בה החל את הקריירה הבוגרת ב-2005, מכבי ת”א, בני סכנין, הפועל פ”ת והפועל ב”ש. אגב בין 2011 ל-2013 רשם פרק אירופי קצר בסטנדרד ליאז’.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לוי: בליגה זאת תהיה אופרה אחרת

בנושא אחר, אחת הסוגיות שעומדות על הפרק היא ערן לוי. כרגע יש מחלוקת בנוגע להחתמתו של השחקן, כשהמאמן גיא לוזון לא מתלהב לצרפו. מנגד, ראשי המועדון חושבים שלוי מתאים מאוד לבית”ר. “יש מחלוקת בנוגע לערן לוי בין הצוות המקצועי להנהלת המועדון. בסוף אוחנה יצטרך לקבל החלטה בנושא בתקווה שזה יהיה בשיתוף פעולה מלא מצידו של גיא לוזון” אמר גורם המקורב למועדון. אגב, שחקני בית”ר היו רוצים לראות את ערן לוי מצטרף לקבוצה. עם ליאור רפאלוב, עדיין מתקיימים מגעים אך הסיכויים שיגיע לבית וגן לא גבוהים בשל העליות הכספיות הגבוהות הכרוכות בכך. 

אחרי ההפסד 3:1 למכבי פתח תקווה, לכולם ברור שהקבוצה עדיין לא מוכנה לליגה. השחקנים שלא עברו בבקרה חסרים והקבוצה חייבת שחקנים נוספים, ולכן השבוע יבוצעו מהלכים מהירים על מנת לחזק את הקבוצה. 

ערן לוי. יצטרף? (עמית מצפה)ערן לוי. יצטרף? (עמית מצפה)

טל כחילה, שהוחלף אתמול במחצית השנייה סובל ממתיחה קלה בשריר, אך על פי הערכות לא מדובר במשהו רציני. שותפו להגנה מיקי סירושטיין התייחס לעתידה של בית”ר: “לא נעים להפסיד, שבוע הבא זו אופרה אחרת עם שחקנים אחרים ואנחנו נגיע מוכנים. אנחנו יוצאים לדרך חדשה, כל שחקן שיגיע זה מבורך. תהיה עונה טובה לבית”ר, גיא מאמן מצוין הוא יכין אותנו כמו שצריך למשחק הליגה הראשון”. 

מיקי סירושטיין (אורן בן חקון)מיקי סירושטיין (אורן בן חקון)