מכה קשה להפועל חיפה. אלמוג בוזגלו עבר אתמול (ראשון) בדיקת MRI שקבעה כי הוא סובל מקרע בשתי רצועות בברך, זכר לפגיעה במשחק מול אטאלנטה. בשל כך, בוזגלו סיים את העונה. בהודעת המועדון נמסר: “בבדיקת MRI שעשה אחר הצהריים אלמוג בוזגלו אובחן קרע מלא ברצועה הצולבת. זמן ההחלה המשוער כשמונה חודשים. המועדון מאחל לאלמוג החלמה מהירה”.

גם המאמן ניר קלינגר התייחס לפציעתו של הקשר ולהשפעתה רגע לפני דרבי חצי גמר גביע הטוטו מול מכבי חיפה מחר (שני, 21:00): "קיבלנו בעצב ובהלם את הידיעה על חומרת הפציעה של אלמוג. האמנו שמדובר בפציעה קלה יותר אבל לצערנו התברר אחרת. אנחנו מחבקים את אלמוג ואת משפחת בוזגלו ומאחלים לו החלמה מהירה. למרות זאת, אני בטוח שנדע לצאת מחוזקים מהסיטואציה ונעלה בכל הכוח בדרבי גם בשביל אלמוג והאוהדים. דרבי זה דרבי בכל מסגרת, ונעשה הכל כדי שהקבוצה תנצח ותעלה לגמר גביע הטוטו".

ניר קלינגר (עמרי שטיין)ניר קלינגר (עמרי שטיין)

במקביל, נשלמות ההכנות לקראת משחק חצי גמר גביע הטוטו מול מכבי חיפה באצטדיון סמי עופר. במועדון מצפים לרבבת צופים. מדובר בדרבי שהמנצחת בו תוכל להכניס סכום כסף לא מבוטל (הזוכה במפעל תקבל 900 אלף ש”ח). מי שצפוי לפתוח בעמדת המגן השמאלי הוא הרכש החדש שון גולדברג, שעל הצטרפותו פורסם לראשונה ב-ONE.

שחקני הפועל חיפה באימון (עמרי שטיין)שחקני הפועל חיפה באימון (עמרי שטיין)

בנוסף, הפועל חיפה קבעה להיפגש במהלך השבוע עם הקשר מקסים פלקושצ'נקו וסוכנו עו"ד שחר גרינברג על מנת להציע לשחקן חוזה חדש. אין זה סוד שעד כה לפחות ההצעות החדשות של המועדון לא עלו בקנה אחד עם הדרישות של השחקן, שאמור לקבל החלטה האם לקבל את ההצעה החדשה ולהאריך את החוזה או להישאר בתנאים הקיימים עד שהחוזה יסתיים בעוד שנתיים. נראה ששני הצדדים רוצים להגיע להבנות ולחתום על חוזה ארוך טווח.

בחיפה, שגרפה סכומי כסף נאים שנכנסו מהמשחקים באירופה, מגמר גביע המדינה ומאלוף האלופים, יודעים שניצחון יעזור לצרף לפחות עוד שחקן אחד בדמותו של מוחמד גדיר. במועדון מרוצים מכך שיואב כץ הטיל וטו בכל מה שנוגע להצעה אפשרית להעביר את ארנסטס שטקוס לבית"ר ירושלים וכי יש בכוונת הבעלים להציע לשוער חוזה ארוך טווח.