במכבי חיפה טרם הודיעו באופן רשמי לשוער אוהד לויטה על הרצון לשחררו אחרי שצירפו את גיא חיימוב. בשלב זה לפחות, לקבוצה יש שלושה שוערים ובכלל זה גם את עומרי גלזר. לויטה מודע להתרחשויות האחרונות וניזון כרגע מהתקשורת על הרצון להעבירו לקבוצה אחרת. הדבר לא מנע מנציגיו לבדוק אפשרות להעבירו לעירוני קריית שמונה, דבר שירד כרגע מהפרק בעיקר בגלל שלויטה, שרק לפני שבועיים הפך לאב טרי, אינו רוצה להעביר את מגוריו ממרכז הארץ צפונה יותר.

כך או כך, לחיפה יש רצון גדול לנסות ולפתור השבוע את שחרורו או הקפאתו של החלוץ היווני קלאוס כדי שיפנה מקום לטובת ג'ורג’ מנדז'ק, שבמשחקי גביע הטוטו כולל הערב (שני) בדרבי החיפאי, משחק על תקן של נבחן כפי שמאפשר התקנון.

קלאוס. עדיין לא מצא קבוצה (אחמד מוררה)קלאוס. עדיין לא מצא קבוצה (אחמד מוררה)

המטרה היא קודם כל לשחרר את קלאוס ורק אחר כך למצוא קבוצה שתסכים לקלוט את קאיו, שעד לפני שנתיים זכה לביקוש גדול בשווייץ והשנה אחרי עונה אחת בכרמל לא זוכה להתעניינות, בטח לא בסכומים שהוא משתכר בחיפה.

לקבוצה מצפים שני משחקים מרתקים. זה מתחיל בדרבי ויסתיים מול מכבי תל אביב. במועדון יש ביטחון מלא שהקבוצה תגיע מוכנה למשחקים אחרי שבתקופת ההכנה גובש מרבית ההרכב שירוץ במהלך העונה. המנהל המקצועי מוחמד אלאך לא ממהר לצרף את אופיר דוידזאדה ונראה שאלאך סומך על האופציות הקיימות שכוללות את רמי גרשון כמגן שמאלי פותח ורז מאיר וסאן מנחם כגיבוי. כ-7,000 אוהדים הבטיחו את מקומם.

הרכב משוער: גיא חיימוב, ארנסט מבוקה, אליסון דוס סנטוס, עאיד חבשי, רמי גרשון, ג’ורג’ מנדז’ק, שלומי אזולאי, אופיר מזרחי, ניקיטה רוקאביצה, מיכיל קראמר ומוחמד עוואד.