ביום שאחרי הניצחון היוקרתי והמוחץ על הפועל תל אביב בדרבי (1:4), הגיעו היום (שני) שחקני מכבי תל אביב, רוסלן ברסקי, עומר אצילי ואלי דסה לדיזנגוף סנטר, הקימו חנות ניידת של מוצרי המועדון וקיימו מפגש עם אוהדים צעירים ונרגשים, חילקו להם חתימות וגם הצטלמו איתם.

ברסקי, ששב העונה מהשאלה וסוף-סוף מצא את מקומו בסגל של מכבי ת”א, סיפר: "זו הרגשה נפלאה לנצח בדרבי. היה לנו חשוב לנו לשמח את האוהדים. אמנם זה גביע הטוטו, אבל דרבי זה דרבי, והרגשה נפלאה לחוות את הדרבי".

רוסלן ברסקי ועומר אצילי (אחמד מוררה)רוסלן ברסקי ועומר אצילי (אחמד מוררה)

מגמת שילוב שחקני הבית העונה: "היו על המגרש הרבה צעירים ממחלקת הנוער. השילוב החדש בין השחקנים הצעירים לוותיקים הוא בריא מאוד למועדון ויניב עוד הרבה פירות. חזרתי מעונת השאלה ביחד עם כמה שחקנים נוספים, כולנו מכירים אחד את השני ועוזרים אחד לשני. עכשיו אנחנו רוצים להשיג המשכיות".

האם הם פייבוריטים לאליפות: "מוקדם להגיד שאנחנו מועמדים לאליפות. אנחנו רוצים להתקדם שלב אחרי שלב וכרגע אנחנו מתמקדים במשחק מול סארפסבורג ביום חמישי. נעבור אותו ונחשוב על הליגה. אני לא חושב שהליגה חלשה, יש המון קבוצות חזקות ואני בטוח שיהיו עוד קבוצות שיתמודדו על האליפות. אנחנו נעשה את הכל כדי להיות אחת מהקבוצות המובילות".

אלי דסה, רוסלן ברסקי ועומר אצילי עם האוהדים (אחמד מוררה)אלי דסה, רוסלן ברסקי ועומר אצילי עם האוהדים (אחמד מוררה)

ההכנה למשחק ביום חמישי: "עדיין לא התכוננו לסארפסבורג בגלל הדרבי, עכשיו אנחנו מתחילים את ההכנה ונעשה הכל כדי להשיג תוצאה טובה בחוץ".