מכבי חיפה תנסה לזכות מחר (רביעי) ב-20:45 בגביע הטוטו במשחק מול מכבי תל אביב ועושה רושם שעבור המועדון החיפאי הנפת הגביע עשויה לשנות את האווירה מקצה לקצה ולהפחית בצורה משמעותית את הביקורות על המאמן פרד רוטן.

רוטן זוכה בינתיים לתמיכה מלאה, אבל גם ההולנדי יודע שעתידו תלוי במבחן התוצאה ואף אחד במועדון לא יהיה מוכן לספוג הפסדים גם למכבי תל אביב וגם להפועל באר שבע במסגרת הליגה. לאור התוצאות במחזור האחרון, בחיפה יכולים להתנחם בכך שהליגה לא בורחת בשלב מוקדם ויש עוד אפשרות לתקן.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רוטן לאחר הקריאות להתפטר: מבין את הקהל

המשחק מול ב”ש ביום שני הפך בשלב מוקדם מאוד של העונה למשחק קריטי עבור שתי הקבוצות, אך עוד לפני כן הירוקים ינסו לגבור על מכבי תל אביב ולזכות בתואר השלישי בחשיבותו. לשם כך חיפה תזדקק לתמיכה מלאה של כ-5,300 מאוהדיה שיגיעו לאצטדיון המושבה בפתח תקווה וידחפו את הקבוצה.

המחצית הראשונה בהפסד מול מכבי פתח תקווה, שהייתה אחת הטובות של חיפה בשנים האחרונות, נוטעת תקווה שיש מקום לשיפור. יחד עם זאת, גם בכרמל יודעים שעוד תוצאות כאלו יביאו לכך שחלק מהאוהדים שעוד מגיעים לעודד ידירו את רגליהם מהמגרש.

במישור המקצועי, בחיפה יכולים להתעודד מחזרתו של מיכיל קראמר לחוד ההתקפה אחרי עונש הרחקה. ההולנדי ישחק לצידם של מוחמד עוואד וניקיטה רוקאביצה. שלומי אזולאי וג'ורג' מנדז'ק יפתחו בקישור. ארנסט מבוקה התאושש מפציעה ויפתח בעמדת המגן.