מכבי חיפה שוב אכזבה הערב (רביעי), כשהפסידה בגמר גביע הטוטו 2:1 למכבי תל אביב והמשיכה את פתיחת העונה הרעה שלה. 

במכבי חיפה אמרו בסיום: “השיפוט היה רע. יש תחושת תסכול גדולה מאוד, הצהוב השני שלא הונף לגלזר בקלות הונף לזנטי. הגיע לנו גם פנדל. התחושה היא שהפסדנו בגלל החלטות שיפוט. זה לא משהו שאנחנו בדרך כלל מתלוננים עליו, אבל היום זה כבר מראה על חוסר הגינות”.

פרד רוטן אמר: “זה מאוד אכזרי, זה מאוד מאכזב. לא הגיע לנו להפסיד את המשחק הזה אבל זה הספורט הזה. אני גאה בשחקנים, אבל זה הגביע, זה מתסכל. אני לא מדבר על השופט. היינו בטוחים שאנחנו יכולים לנצח היום את המשחק ולא היה חסר לנו הרבה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
איביץ': הניצחון על חיפה הגיע לנו

“ההחלטה שלי הייתה לעשות חילוף בדקות שעשיתי, לכם יכולה להיות דעה אחרת, אין לי בעיה עם זה. אני לא צריך להסביר למה לא עשיתי שינוי במחצית או יותר מוקדם. יש לנו סגל גדול, סומא פה רק שבועיים והוא צריך להתרגל לקבוצה שלנו”.

“לפעמים אני מקבל את התחושה שאני נמצא פה כבר שבע שנים. יש לחץ גדול על המועדון עבור כולם אבל אני מציאותי. יש לנו איכות בסגל שתאפשר לנו להיות למעלה בטבלה. הבוס שלי מצפה ממני שאעשה את העבודה שלי בצורה טובה כל שבוע”.

אגב, מנהל הקבוצה רפי אוסמו דאג לכך שלמרות האכזבה הגדולה, אף שחקן לא ירד לחדר ההלבשה בסיום המשחק והם יכבדו את המעמד של הזכייה בגביע.