ברוח האלימות המשתוללת בימים אלה, משחק הנערים ב’ בין הפועל מרמורק לבית”ר נורדיה ביום חמישי פוצץ בשל אירוע אלימות קשה בו היו מעורבות שתי הקבוצות. האירועים האלימים המבישים תועדו גם במצלמות של הורי השחקנים ובסרטונים נראים בבירור האירועים האלימים.

השופט עידן קירמאיר ציין בדוח השיפוט החמור שלו: “תקרית אלימה מצד השחקנים והקהל. בדקה ה-65 למשחק שחקן מהפועל מרמורק בועט כדור על שחקן יריב מקבוצת נורדיה, מיד לאחר מכן שחקן מרמורק מתנפל ומכה באגרופים ובעיטות בגופו בשחקן של נורדיה. מיד מצטרפים עוד מספר שחקנים למהומה ולאחר מכן פורצים הורי השחקנים למגרש (לפחות 10) ומשתתפים בקטטה ומשתמשים באלימות פיזית נגד הילדים ואחד נגד השני. מיד שרקתי לסיום והפסקתי את המשחק”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אלימות במשחק הנוער בין מרמורק לנורדיה

בנורדיה הגיבו לאירוע: “כמועדון שהוקם ונושא את דגל המאבק באלימות, מקרה כזה לא עובר לסדר היום. עוד באותו הערב הצוות המקצועי של מחלקת הנוער יחד עם נציגת הוועד המנהל הודיע על השעיית שלושה שחקנים עד לקיומה של ועדת משמעת לשחקנים ולהוריהם”.

מקרה האלימות במשחק הנוער בין מרמורק לנורדיה (פייסבוק)מקרה האלימות במשחק הנוער בין מרמורק לנורדיה (פייסבוק)

עוד נמסר: “בנוסף, הוחלט לקיים פעילות משותפת של תרומה לקהילה לשתי הקבוצות. אנו נמשיך להלחם בכל תופעה של אלימות וגזענות שתתקל בדרכנו ולהשקיע בחינוך דרך הכדורגל.

מקרה האלימות במשחק הנוער בין מרמורק לנורדיה (פייסבוק)מקרה האלימות במשחק הנוער בין מרמורק לנורדיה (פייסבוק)

בפייסבוק של מרמורק נמסר: “ביום חמישי האחרון קרה אירוע חגיר מאוד, מיותר לציין שאירוע זה אינו משקף ואינו מייצג את הקהילה המדהימה שלנו שחרטה על דגלה רק אהבה וללא ספק נגרם נזק חמור לתמדית. המועדון אינו מתכוון לטאטא אירוע זה מתחת לשטיח. המועדון מגנה כל גילוי אלימות מכל סוג שהוא והארוע הנ”ל יזכה לתחקור מעמיק ומיידי. המועדון מתכוון לנהוג ביד קשה מאוד כלפי המעורבים בארוע זה”.