הפועל תל אביב נערכת לקראת המשחק מול מכבי נתניה שייערך ביום שבת, ובמקביל, לאור האכזבה במחזור האחרון בו הקבוצה של קובי רפואה לא הצליחה לייצר מומנטום לאחר הניצחון על הפועל באר שבע, המאמן עשוי לשנות במעט את המערך, לפחות בכל הנוגע לחוליית הקישור.

עם או בלי קשר לכשירותו של ניר לקס, שחזר אתמול להתאמן אך עשה זאת באופן חלקי ובנפרד מחבריו זאת בשל קרסולו הנפוח, רפואה שוקל האם להציב שלישייה בקישור האחורי, כפי שעשה מול הפועל ב"ש ורעננה, או שמא לשוב למערך עם שני קשרים אחוריים.

ניר לקס עם הכדור (אחמד מוררה)ניר לקס עם הכדור (אחמד מוררה)

אם לקס יהיה כשיר במאת האחוזים הסוגיה תהפוך להתלבטות, שכן תהיה אפשרות להמשיך באותה צורת משחק מול חוליית הקישור החזקה של נתניה, ואם יימצא לא כשיר, קלאודמיר פריירה ועמנואל בואטנג ימשיכו ב-11, כמו גם רמזי ספורי, ובמצב כזה להרכב צפוי לשוב ג'וזף גנדה. זאת, כאשר שי אליאס ייעדר מול נתניה בשל צבירת חמישה כרטיסים צהובים.

בתוך כך, אושר דוידה, חלוץ קבוצת הנוער שהצטרף לאחרונה לעלי אלעוברה, אופק בלאס (כבר קיבלו דקות אשתקד בליגה הלאומית) ודניאל קוניצקי, כשחקני הנוער שמתאמנים בקביעות עם הקבוצה הבוגרת, עשוי להיכלל בסגל במהלך הפלייאוף התחתון, כאשר במועדון ממתינים לרגע הנכון מבחינת התוצאות בטבלה.

שבוע לאחר שכבש שער אדיר לרשת של מכבי תל אביב בדרבי בליגת העל לנוער, ולאחר תקופה שבה הרשים את רפואה שפוקד את משחקי הקבוצה של אורי אוזן ועוקב אחריו, דוידה "עבר" למגרש של הקבוצה הבוגרת במתחם חודורוב, שם מקווים שיתחיל לצבור ניסיון לאחר שמצב הקבוצה יתאזן בתחתית.