מכבי תל אביב חגגה הערב (ראשון) את הארכת הסכם החסות עם ‘קפה גרג’, הרשת המשמשת כספונסרית של המועדון כבר שלוש שנים. אל האירוע שהתקיים בקניון ‘TLV fashion’ הגיעו חלק משחקני הקבוצה וכמו כן, הצוות המקצועי בראשותו של המאמן החדש, יאניס ספרופולוס. במהלך האירוע אכלו השחקנים והצוות ביחד עם המשנה למנכ״ל, אלי דריקס, וסמנכ״ל השיווק, דורון ג׳מצ׳י, בסניף הרשת, וגם הדליקו נרות בהנחייתו של הרב גלויברמן.

ספרופולוס, התייחס לראשונה לסאגה שנוצרה בין המועדון לאיגוד בנוגע לשחקני הנבחרת ואמר: ״אני חושב שמכבי תל אביב תמיד תומכת בנבחרת הלאומית וזה גם מה שקורה עכשיו. ההנהלה שלנו עושה הכל מצד אחד לתמוך בנבחרת, אבל מצד שני גם להחזיר את השחקנים במהירות המתאפשרת להם כדי שהם יוכלו להשתתף באימונים וליצור המשכיות ביורוליג. אנחנו תמיד מנסים לעשות את המיטב בשביל שני הצדדים, לא רוצים לייצר בעיות בגלל שהבעיות הן לא בין מכבי לבין האיגוד, אלא בעיות בין פיב״א ליורוליג״.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אירוע חתימת חוזה מכבי ת״א וקפה גרג

ההתקדמות של הקבוצה מאז מונה לתפקיד המאמן: ״אין מה לעשות עם היעדרויות אבל עם מה שאפשר לעשות, אנחנו מנסים לייצר את המיטב שלנו״.

יאניס ספרופולוס עם בעלי קפה גרג (חגי מיכאלי)יאניס ספרופולוס עם בעלי קפה גרג (חגי מיכאלי)

״האוכל פה מצוין עם אווירה מדהימה בין הטובים שאכלתי אי פעם ואני רציני״, אמר טאריק בלאק, שהתייחס גם הוא לחסרונם של ארבעת שחקני הקבוצה, ג׳ון דיברתולומאו, ג׳ייק כהן, נמרוד לוי ויובל זוסמן: ״זה מצב נתון, התחלנו ככה גם את העונה בגלל הפציעות ודברים כאלה. אנחנו תמיד ממשיכים ומתקדמים. אנחנו עובדים קשה גם על הכימיה שלנו במשחקים אבל אנחנו נראים טוב עם מה שיש לנו ואם נמשיך ככה אז יהיה בסדר. ברור שאנחנו רוצים לעשות את האימונים בסגל מלא לקראת המשחק אבל זה המצב ואנחנו צריכים לקבל אותו ולהוציא ממנו את המיטב״. 

ג'וני אובראיינט ודיאנדרה קיין עם נציגי קפה גרג (חגי מיכאלי)ג'וני אובראיינט ודיאנדרה קיין עם נציגי קפה גרג (חגי מיכאלי)

בלאק, נשאל גם מה הוא יודע על חג החנוכה והבטיח לשפר את הידע בכל הנוגע לחגי ישראל בעתיד: ״אני לא ממש יודע הרבה על חנוכה אבל אני יודע שמדליקים נרות בשבעה ימים, היום אני לא ממש יודע פרטים על זה אבל אני לומד עם הזמן״.

נציגי מכבי ת"א וקפה גרג בהדלקת הנר (חגי מיכאלי)נציגי מכבי ת"א וקפה גרג בהדלקת הנר (חגי מיכאלי)