נבחרת ישראל תשחק הערב (שני, 17:00) בטביליסי שבגאורגיה מול הנבחרת המקומית במסגרת מוקדמות גביע העולם. חניכיו של עודד קטש שרשמו ניצחון במשחק הראשון ביום שישי האחרון מול סרביה, ינסו לעשות זאת שוב הפעם מול הגאורגים בחוץ, על אף שבמשחק בישראל רשמו הפסד. 

בנבחרת מאמינים בחבורה הצעירה של קטש, אך עם זאת מודעים למכשול הלא פשוט שמחכה להם בדרך כשיפגשו את איליאס זורוס ושחקניו באולם הספורט פאלס. הגאורגים, שמתאפיינים בשחקנים חזקים ואגרסיביים על אף חסרונו של טורניקה שנגאליה, יכולים להקשות שוב על הנבחרת הישראלית שהתקשתה להתמודד איתם במשחק הראשון. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
פרישמן: במכבי ת"א הבינו את המצב

“חלק מכל התחרות הזאת הוא בעצם גם לפגוש שחקנים מגוונים בכל פעם, זה יהיה אתגר עבורנו לשחק נגד השחקנים הגיאורגים, אני מצפה לזה”, אמר ג׳ייק כהן והוסיף: “זה משחק קבוצתי ונצטרך לבוא מאוחדים כי שחקן אחד לא יכול לנצח חמישה שחקנים לבד. שנגאליה הוא שחקן מצוין, אני בטוח שהוא יחסר להם, אבל הם קבוצה טובה ולא חסר להם ׳נשק׳, אז נצטרך להיות מרוכזים לא משנה מה. אנחנו משתפרים מיום ליום, זה מה שעושה את השהייה בנבחרת ליותר כיפית ועצם זה שיש לנו הרבה חבר’ה צעירים שרוצים להוכיח את עצמם ומשתפרים מיום ליום. אנחנו ממשיכים ללמוד אחד את השני ולהיות שחקנים טובים יותר ביחד וזה מאוד מרגש”. 

ג'ייק כהן (איציק בלניצקי)ג'ייק כהן (איציק בלניצקי)

גם הקפטן גיא פניני התייחס להתמודדות עם הגיאורגים ואמר: “אנחנו צריכים להמשיך בדרך שלנו כמו שנבחרת ישראל צריכה לשחק. לבוא קודם כל צנועים, עם רגליים על הקרקע גם אחרי ניצחון כזה גדול, לדעת שבלי הקרבה ומאה אחוז על המגרש – לא נשיג תוצאות וככה אנחנו צריכים לשחק גם הפעם. לבוא בגישה הכי חיובית והכי לוחמנית כמו שהנבחרת תמיד מביאה ורק ככה נביא ניצחון. כמובן שבמגרש חוץ אתה צריך להיות הרבה יותר שקול, אחראי ולהגיב בהתאם לריצות של הקבוצה המארחת. אני בטוח שיהיו להם ריצות כי זה אולם ביתי ואני מקווה שנעמוד בזה כמו שצריך”.

הסגל למשחק: תמיר בלאט, יפתח זיו, ג'ון דיברתולומאו, יובל זוסמן, שון דאוסון, גיא פניני, תומר גינת, נמרוד לוי, ג’ייק כהן, עידן זלמנסון, אלכס צ’וברביץ’ ואדם אריאל.