מכבי תל אביב השיגה הערב (רביעי) ניצחון חשוב ודרמטי כשגברה בהיכל מנורה מבטחים 76:81 על בודצ’נוסט המונטנגרית, למרות יכולת פושרת, זאת במסגרת המחזור ה-17 ביורוליג. למרות הניצחון, מי שגנב את ההצגה בסיום היה יו”ר המנהלת, שמואל פרנקל, שנכח במשחק, ותקף את המנהל המקצועי של הצהובים, ניקולה וויצ’יץ’, לאחר שזה יצא נגד ההגבלות הנוגעות לשיתוף השחקנים הזרים בליגה.

“ההתנהלות של וויצ’יץ’ היא בושה וחרפה”, אמר יו”ר המנהלת שבמהלך המשחק נאלץ להתמודד עם מחאה של אוהדי מכבי ת”א. “הוא צריך לזכור שמכבי ת”א היא קבוצה ישראלית שמשחקת באירופה ולא קבוצה אירופית שמשחקת בישראל. לא נאה לו שאפילו ישראלי אחד ישחק בליגה בעונה הבאה”, הוסיף האיש שעומד בראש המנהלת. 

אוהדי מכבי ת"א מוחים מול שמואל פרנקל (איציק בלניצקי)אוהדי מכבי ת"א מוחים מול שמואל פרנקל (איציק בלניצקי)

בנוסף, פרנקל צייץ במהלך המשחק בחשבון הטוויטר שלו: “שקבוצה ישראלית מעסיקה מנהל מקצועי זר הוא עלול להיות חסר כל רגש לליגה הישראלית ולשחקן הישראלי, אבל ליגת ווינר סל היא עדיין הבסיס של הכדורסל הישראלי”.

ספרופולוס: “היינו אגרסיביים ושלטנו במשחק” 

מאמן הצהובים, יאניס ספרוטפולוס, התייחס לניצחון היקר: “שלטנו במשחק ההגנה והיינו אגרסיביים, בהתקפה חיפשנו את הדרך הטובה ביותר, בסופו של דבר המשחק ההגנתי וההתקפי הביא לנו את הניצחון”. סקוטי ווילבקין הוסיף: “זה היה משחק קשוח, הם היו ארגסיביים וקלעו הכל, היינו לא טובים בפתיחה אבל נכנסנו לקצב בחצי השני”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
יאניס: "היינו אגרסיביים"