מלבד העימות מול יו”ר מנהלת הליגה, שמואל פרנקל, המנהל המקצועי של מכבי תל אביב, ניקולה וויצ’יץ’ נמצא בעין הסערה בעקבות היכולת שמציגה הקבוצה בשנים האחרונות. על פי סקר האוהדים שפורסם ב-ONE, נקבע כי הנהלת המועדון צריכה להיפרד מהקרואטי.

79 אחוזים מהמצביעים סבורים כי מכבי תל אביב נכשלת תחת וויצ’יץ’ באופן עקבי ועליו לעזוב כדי שהקבוצה תחזור להתחרות ברמות הגבוהות ביותר באירופה. לעומתם, 21 אחוזים חושבים כי אסור לוותר על דמות שהיא סמל במועדון.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
יאניס: "היינו אגרסיביים"

בנוסף, נשאלו המצביעים מהי הבעיה הגדולה ביותר של מכבי תל אביב. 65 אחוזים סבורים כי זוהי ההנהלה, 32 אחוזים סבורים כי סגל השחקנים בעייתי ורק שלושה אחוזים הפנו אצבע מאשימה כלפי המאמן יאניס ספרופולוס.

למרות העונה הבינונית, 57 אחוזים טוענים כי הקבוצה של העונה שעברה חלשה יותר ו-43 אחוזים סבורים כי הקבוצה העונה גרועה ממנה. 84 אחוזים לא התרשמו מהניצחון הדחוק על בודוצ’נוסט. 44 אחוזים קבעו כי בשל הפתיחה הרעה מכבי לא תצליח להציל את העונה.

ג'ייק כהן, מייקל רול ואלכס טיוס (איציק בלניצקי)ג'ייק כהן, מייקל רול ואלכס טיוס (איציק בלניצקי)

לגבי השחקנים, 29 אחוזים הצביעו כי סקוטי ווילבקין מחזיק את מכבי, ג’וני אובראיינט קיבל 27 אחוזים ואלכס טיוס 25. דיאנדרה קיין במקום הרביעי והאחרון עם 19 אחוזים.