בדיוק לזה חיכו באליצור נתניה. ה-87:97 המרשים אמש (חמישי) על הפועל חיפה במסגרת המחזור ה-14 בליגה הלאומית בכדורסל, קטע רצף של ארבע הפסדים והעלה את הקבוצה מעל לקו האדום. 150 האוהדים שהגיעו לאולם ישורון, ראו את הקבוצה המקומית במשחק נהדר שפתח לה את הסיבוב השני בצורה אופטימלית.

"נצחון יפה, גאה מאוד בשחקנים שלי", סיפר המאמן המנצח עידן פלדה ל-ONE. "שיחקנו מעט מאוד עם יותם שירן שנקע את הקרסול וניסה לשחק, אבל היה לו קשה. בנוסף, לו סטיבן דניס נפצע במשחק ולא שיחק בתשע דקות האחרונות".

המטרות להמשך העונה: "אנחנו קבוצה שעלתה השנה מליגה ארצית והמטרות שלנו הן לשרוד בליגה וזה לא יהיה סיפור קל. הליגה חזקה מאוד וכל משחק הוא משחק קשה. אנסה לעשות הכול בשביל להשאיר את הקבוצה בליגה". כמו כן, המאמן התייחס גם לפרידה ממרסלוס סאמרסוויל: "באופן אישי מרסלוס חסר לי מאוד גם בפן המקצועי וגם בפן האישי ומאחל לו המון הצלחה בנאנסי".

נאור שרון (עמרי שטיין)נאור שרון (עמרי שטיין)

מנגד, בהפועל חיפה הביעו אכזבה גדולה אחרי ההפסד שמנע מהם לייצר מומנטום חיובי והוריד אותם למאזן 7:7. גם משחק ההגנה חטף ביקורת לא קלה, כאשר הקבוצה האדומה מהכרמל ספגה לא פחות מ-58 נקודות רק בחצי השני של המשחק.

נאור שרון סיכם את המשחק: "זה היה משחק מאוד חשוב עבורנו, באנו מוכנים אבל לא הצלחנו להוציא את התוכנית משחק שלנו לפועל, מפה אנחנו נדע להתרומם ולהגיע למשחקים החשובים בצורה יותר טובה, נתאמן יותר חזק. אני רוצה להגיד תודה לקהל שבא ותמך בנו כל המשחק. אנחנו נבוא למשחק ביום שלישי יותר מוכנים".

ג'ף אלן, שהיה היחד שהצליח להרשים באופן מיוחד עם 24 נקודות ו-17 כדורים חוזרים, סיפר אחרי ההפסד הכואב: "אנחנו צריכים לעשות עבודת הגנה יותר טובה. להמשיך להתאמן חזק ולהמשיך להילחם. המשחק היה בידינו וחבל שהפסדנו אותו".