אופוריה, שמחה, חיוכים ומאמן אחד שחוגג יום הולדת – כך הסתיים לו הניצחון הראשון של הפועל ירושלים אמש (רביעי) במסגרת ליגת האלופות של פיב”א, עם 75:79 על א.א.ק אתונה. זה היה יום מיוחד מאוד עבור המאמן, עודד קטש, שחגג 44 עם ניצחון באולם אואקה, שזכור לו כל כך טוב מימי אליפות היורוליג עם פנאתינייאקוס.

כבר משהחל המאמן לצעוד במסדרונות ההיכל, הוא זוהה על ידי אין ספור אנשים, שזכרו היטב את הרכז מניף את הגביע על חשבון מכבי תל אביב. המאמן, שבמחצית המשחק הצליח להרים את קבוצתו לניצחון גדול על מחזיקת ליגת האלופות המכהנת, היה נראה מאושר מתמיד כשלאחר המשחק, חגג את יום הולדתו עם אנשי הקבוצה ומספר חברים במסעדה במרכז העיר.

עודד קטש מתדרך (FIBA) (מערכת ONE)עודד קטש מתדרך (FIBA) (מערכת ONE)

השחקנים, בראשותם של ג’ייקובן בראון וג’יימס פלדיין, חגגו בחדר ההלבשה את הניצחון הגדול באתונה. תמיר בלאט הלך להיפגש עם אביו דייויד, רגע לפני שהמאמן טס למשחק היורוליג הראשון העונה שלו מול חימקי מוסקבה. 

“זאת הייתה תוכנית המשחק שלנו – לנצח”, אמר בראון. “החבר’ה האמינו בי, עשינו את הדברים הנכונים. קלענו, מסרנו, הובלתי את הקבוצה בדיוק כמו שאני יודע לעשות”.

ג'יימס פלדיין שומר על יונאס מאצ'יוליס (FIBA) (מערכת ONE)ג'יימס פלדיין שומר על יונאס מאצ'יוליס (FIBA) (מערכת ONE)

“אני לא שיחקתי כמו שרציתי לשחק, אבל אני תמיד שמח לחזור לפה”, אמר פלדיין. “אני שמח שניצחנו. ה-אואקה נכנס לי ללב ואני תמיד אוהב את האולם הזה. אני פשוט שמח לחזור לפה. נשמח הערב, אבל לא נוכל לעצור פה. נצטרך להמשיך לשחק טוב משחק אחר משחק, ונתכונן כבר למשחק הבא שלנו בשבת”.