ריאל מדריד לא כך הרשימה לאחרונה במסגרת הליגה, עם 2:2 מול ויאריאל והפסד מפתיע של 2:0 לריאל סוסיאדד. הערב (רביעי, 22:30) יוכלו הבלאנקוס לחזור לדרך המלך במסגרת הגביע הספרדי, כאשר יארחו את לגאנס למשחק הראשון בשלב שמינית הגמר, הגומלין ייערך ב-16 בינואר.

הבלאנקוס קיבלו עוד חדשות רעות בגזרת השחקנים הפצועים לקראת המשחק, כאשר התבשרו כי השוער הבלגי, טיבו קורטואה, סובל ממתיחה בשריר הירך האחורי ועלול להיעדר עשרה ימים. עשוי להחמיץ את המשחקים מול בטיס וסביליה בליגה ואת משחק הגומלין מול לגאנס בגביע. הבלגי מצטרף למרקו אסנסיו, גארת’ בייל, טוני קרוס וחאבי סאנצ’ס הפצועים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שחקן הרכש החדש של ריאל בכלל אוהד בארסה

מי שיקבל חזרה את המקום שלו בשערה של ריאל הוא קיילור נבאס, שירד לספסל מאז הגיע קורטואה לקבוצה, ועכשיו תהיה לו הזדמנות להוכיח אולי כי הוא שווה להיות השוער הראשון של הבלאנקוס. מי שעשוי לקבל דקות ראשונות הוא ברהים דיאס הצעיר שהגיע ממנצ’סטר סיטי, שנמצא בסגל למשחק.

סנטיאגו סולארי, מאמן הבלאנקוס, אמר במסיבת העיתונאים לקראת המשחק: “אנחנו מגיעים עם כל ההתלהבות, כמו לכל משחק. הגביע הוא מפעל מאוד יפה, עלינו לשים לב לדקות הראשונות במשחק ולבקר את היכולת של עצמנו לאחר מכן. אנחנו מנסים לבוא באנרגיות שיא לכל מסגרת, ננסה להגיב בהתאם לכל מתפרצת שלהם ולפגוע היטב בהתקפה”.

ברהים דיאס (רויטרס)ברהים דיאס (רויטרס)

על לוקה מודריץ’: “הוא בחור מאוד חכם, זו הסיבה שזכה בכדור הזהב. האמירה שלו ‘אנחנו לא יכולים לחרבן כל משחק’ אחרי ההפסד לסוסיאדד? צריך לסלוח לו על אי ההבנה, ספרדית היא לא שפת האם שלו, הכל יצא לו בצורה אחרת משהתכוון. מה שהוא אמר כוון לזה שאנחנו צריכים להיות יותר מרוכזים ומדויקים כדי לנצח משחקים”.

היכולת ההתקפית הדלה: “המספרים הם כמו שהם, אנחנו עובדים כדי להשתפר. אנחנו לא מביאים שחקנים כי יש לנו את הכישרונות מקסטיליה,  כשיש אפשרות אנחנו מאפשרים להם לקבל את הקרדיט. זו שנה חשובה מאוד לצעירים שלנו, כולל לאלו שכבר בקבוצה הבוגרת. ברהים דיאס? אני רואה אותו באור חיובי, הוא שמח להגיע, הוא עשה החלטה נבונה, הוא ישחק אם נצליח להעבירו בבקרה”.

סנטיאגו סולארי (רויטרס)סנטיאגו סולארי (רויטרס)

נושא ה-VAR עליו זועמים במועדון: “החוקים חייבים להיות ברורים, צריכים להבהיר בדיוק מה ההגדרות ולחדד את ההבנה בנושא, הטענות הן לא ל-VAR, אלא לתירוצים. כצופה, יש דברים שאני לא מבין, זה עדיין משהו חדש ועל כן ייקח זמן להביא את זה לכדי שלמות”.

משחקים נוספים

ג’ירונה – אתלטיקו מדריד (20:30)

חטאפה – ריאל ויאדוליד (21:30)

ויאריאל – אספניול (21:30)