אחרי ההצגה הגדולה של ריאל מדריד ב-0:3 על לגאנס בגביע הספרדי, שחקני הבלאנקוס, סרחיו ראמוס וקיילור נבאס, התארחו היום (חמישי) אצל מלך ספרד פליפה השישי בארמונו, כשהבלם קיבל ממנו את פרס ספורטאי השנה והשוער את פרס האיברו-אמריקנו.

בנאומו של ראמוס לאחר הזכייה, אמר הקפטן: “זוהי גאווה גדולה לקבל את זה, כשזה מגיע לייצוג ערכים יש לזה משמעות אחרת. אתלה את זה על החלון עם המון אהבה, אני אנדלוסי וסביליאני, אבל מדריד קיבלה אותי בזרועות פתוחות לפני 13 שנים וגרמה לי להרגיש בבית”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מסי, גריזמן או סוארס, של מי שער המחזור?

על המשבר לכאורה בקבוצה לאור המצב העגום בטבלה: “לפעמים משבר בריאל אומר שתי תוצאות תיקו ברצף. אנחנו רוצים לחזור למסלול הניצחונות כמה שיותר מהר ולשמח את האוהדים. חוסר הוודאות והשקט ביציעים משפיעים עלינו, והיריבות מרוויחות מזה”.

על היחסים המורכבים בין המאמן, סנטיאגו סולארי ואיסקו: “זה מסובך, במדריד כולם רוצים לשחק וזה מקשה על קבלת ההחלטות של המאמן, אבל ככה זה במועדון כמו שלנו, הבעיות הן תמיד מי משחק או לא. אנחנו חייבים להזין את התקשורת וזה מה שאנחנו עושים, כדי שלא תשתעממו”.

סנטיאגו סולארי. "שחקנים תמיד רוצים לשחק, זה מקשה על קבלת ההחלטות" (La Liga)סנטיאגו סולארי. "שחקנים תמיד רוצים לשחק, זה מקשה על קבלת ההחלטות" (La Liga)

השוער שהאריך לא מכבר את חוזהו במועדון עד 2021, עתיד לקבל את המושכות בתקופה הקרובה בין הקורות לאור פציעתו של טיבו קורטואה. בריאיון שהעניק לאחר קבלת הפרס סיפר נבאס: “ביום שאני אחשוב שאני לא יכול להיות שוער ראשון ושלא יהיה לי מקום כשוער ראשון, אלך הביתה. אני עובד קשה כדי להוכיח את עצמי, אבל יש מי שלוקח החלטות ואנחנו צריכים לעשות הכל טוב כשמגיע הזמן לשחק. רק המאמן יודע, אני 100% זמין בשביל המאמן ואנחנו חייבים להיות מאוחדים”.

מצבו במועדון: “אני רואה את עצמי הרבה שנים קדימה כאן, תמיד אאבק על מקומי, אי אפשר לראות את העתיד, אך צריך לחיות את הרגע וזה במדריד אז לכן אתן הכל. אני יודע שהאוהדים רוצים לראות אותנו משחקים הכי טוב שיש ולנצח, לפעמים יש משחקים שלא הולכים כמו שאנחנו רוצים, אבל אני רוצה שאנשים יחזרו לאצטדיון כדי לראות אותנו נותנים הכל, נזיע כמה שיותר כדי שבסוף העונה נניף כמה שיותר תארים. יש לנו אמונה, נכון שלא כל התוצאות כמו שרצינו, אבל אנחנו מסוגלים לעשות את השינוי”.

קיילור נבאס (רויטרס)קיילור נבאס (רויטרס)

קבלת הפרס מידיו של המלך: “זה פשוט יפה בעיניי, זו חווייה יחודית מבחינתי שחייבים ליהנות ממנה כמו שצריך. כולם היו רוצים ללחוץ את ידו של מלך, הם יחידים במינם, חייבים להעריך דבר שכזה. חזרה לנבחרת שלי? זה תמיד היה כבוד עבורי, אם מרימים אליי היום טלפון, אהיה שם, בסופו של דבר אלו החלטות שהמאמן לוקח”.