האם אנחנו בדרך למאבק חדש בין ברצלונה וריאל מדריד? היום (שלישי) נמשכו הדיווחים כי לוקה יוביץ’ הסרבי השייך לאייטנרכט פרנקפורט מהבונדסליגה, יעבור לאלופת ספרד בסיום העונה הנוכחית. הקטאלונים עוקבים אחר החלוץ במהלך כל העונה, ובזכות יכולתו הטובה הוא מושך אחריו עניין רב משלל קבוצות.

אלא שקצת לאחר מכן, “הבילד” הגרמני דיווח כי בארסה נתקלת בקושי מכיוון אחר – הקבוצה של פלורנטינו פרס הציעה יותר ממנה, 45 מיליון יורו אל מול ה-40 שהציעו הקטאלונים, וכעת, ריאל הפייבוריטית לזכות במאבק על השחקן.

העונה בליגה הגרמנית, החלוץ כבש 14 שערים ובישל שלושה נוספים, ולמעשה רשם ממוצע של כיבוש בכל 94 דקות. בכל המסגרות, כבש הסרבי 19 שערים עד כה העונה, כולל ארבעה בישולים ב-27 הופעות. עבור הקבוצה הגרמנית העסקה יכולה להוות אקזיט של ממש, שכן בידיהם אופציית רכישה על השחקן מבנפיקה, והם יכולים למשש אותה ומיד לאחר מכן לקבל סכום שכעת מדבר על 45 מיליון יורו. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הליגה נפתחת: ברצלונה מאבדת נק' בבילבאו

במידה והעסקה תצא לפועל עבור ברצלונה, הסרבי עתיד להחליף את קווין פרינס בואטנג, שהושאל לבארסה מססואולו האיטלקית עד לתום העונה ולמרות האופציה, לא אמור להמשיך. הגנאי לא מרבה לקבל הזדמנויות מארנסטו ואלוורדה עד כה, ולא ערך כלל הופעות בלה ליגה מאז הגיע בחלון ההעברות של חודש ינואר. יש לו הופעה אחת בגביע נגד סביליה. אך אם העסקה תצא לפועל מבחינת ריאל מדריד, יהיה מעניין לראות על חשבון מי הוא יבוא אחרי שפלורנטינו פרס טען אמש כי “החלוץ הטוב בעולם”, משחק בקבוצתו (קארים בנזמה) וכידוע, בקיץ האחרון נרכש מריאנו דיאס מליון.