אחרי שסיים עונה לא פשוטה מבחינתו למרות הזכייה בכדור הזהב, לוקה מודריץ’ כבר מצפה לעונת 2019/20. בראיון נרחב שהעניק היום (שלישי) הקשר הקרואטי, הוא התייחס להופעותיו הפושרות השנה אך גם לעתיד של ריאל מדריד, לנבחרת שלו ואפילו לחייו אחרי הכדורגל.

“גאה ללבוש את מדי קרואטיה ולהיות הקפטן. זה סיפוק גדול ואני רוצה להמשיך כמה שאוכל”, אמר מודריץ’, “המונדיאל היה מתיש אבל זה הדבר הכי טוב ששחקן יכול לחוות בקריירה שלו. נתנו הכול בגמר גביע העולם והיה קשה לעבור את ההפסד מבחינה מנטלית. חוויתי עונה לא רגילה בריאל, אבל הקריירה שלי לא הייתה מושלמת אם לא הייתי עושה משהו עם קרואטיה וזה היה הצ’אנס האחרון שלי”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הבן של מרסלו כובש במספרת ומקפיץ את אבא

הזכייה בכדור הזהב: “זכייה בפרסים האישיים האלה היא משהו מרשים, במיוחד בעידן של היום כשיש את ליאו מסי וכריסטיאנו רונאלדו. זה דבר נפלא ואני מאוד שמח, זו מחמאה גדולה עבורי ועבור הקריירה שלי”.

החיים אחרי הכדורגל: “עדיין לא חשבתי על זה, ארצה שיהיה לי קשר למשחק אבל אני לא יודע באיזו דרך. כרגע אני נהנה לשחק כדורגל, המשפחה שלי נהנית לחיות במדריד ויש לנו כאן הרבה חברים. אולי נישאר כאן אבל תמיד אהיה מחובר גם לקרואטיה”.

לוקה מודריץ' (רויטרס)לוקה מודריץ' (רויטרס)

ריאל מדריד בעונה הבאה: “נהיה טובים יותר. אני מצפה שנדבר חזק בכל המסגרות ונכוון לכל התארים, מה שלא עשינו השנה. אני עדיין מאמין שיש בי את מה שצריך כדי להמשיך בקבוצה למרות העונה הקשה, ויודע שיגיעו שחקנים טובים וחשובים שיעזרו. אני מאמין שתהיה עונה נפלאה וכבר מחכה שהיא תתחיל”.