מונדיאל הנשים המשיך לספק היום (שלישי) כמה הצגות, כאשר במשחק במסגרת בית 5 הולנד ניצחה 0:1 את ניו זילנד, בבית 6 שבדיה גברה 0:2 על צ’ילה, והנבחרת הפייבוריטית לזכייה, ארצות הברית, פשוט התפוצצה עם 0:13 פשוט מטורף לרשתה של תאילנד האומללה באותו הבית.

הולנד – ניו זילנד 0:1

בהופעתן השנייה בלבד במונדיאל להולנדיות היו ציפיות גבוהות מעצמן ובסופו של דבר הן הצליחו לעמוד בהן. היו במשחק הזה לא מעט מצבים לכל כיוון והקבוצות לא מצאו את הרשת ב-90 דקות, אבל הסבלנות השתלמה לכתומות שנהנו משער בדקה ה-92 של ג’יל רורד, שהיה הרביעי שלה במדי הנבחרת, ובכך פתחו בצורה חיובית.

ג'יל רורד חוגגת (רויטרס)ג'יל רורד חוגגת (רויטרס)

שבדיה – צ’ילה 0:2

עבור הנבחרת מדרום אמריקה מדובר בהופעה ראשונה אי פעם במונדיאל, כאשר לעומתן השבדיות שיחקו בכל אחד מהטורנירים שהתקיימו החל משנת 1991. ב-45 הדקות הראשונות ההגנה האדומה עמדה בלחץ, אבל במחצית השנייה הצ’יליאניות קרסו ונכנעו לשערים של קוסוברה אסלאני בדקה ה-83 ומדלן ג’נוגי בדקה ה-94.

שחקניות שבדיה חוגגות (רויטרס)שחקניות שבדיה חוגגות (רויטרס)

ארה”ב – תאילנד 0:13

במילה אחת – הצגה. בקצת יותר מזה, הפייבוריטית לזכייה בטורניר סיפקה הצהרת כוונות אדירה בטורניר ופשוט רמסה את התאילנדיות להן כנראה יהיה לא פשוט בכלל להתאושש מכזו מהלומה. אלכס מורגן ניצחה על ההצגה עם חמישייה בלתי נשכחת, רוז לאבל וסאם מוויס הוסיפו צמדים, ולינזי הורן, מייגן רפינו, מלורי פיו וקרלי לויד הסתפקו בשערים בודדים. היסטוריה.

שחקניות ארה"ב חוגגות (רויטרס)שחקניות ארה"ב חוגגות (רויטרס)