ברצלונה ומנצ’סטר יונייטד תיפגשנה הערב (שלישי) בקאמפ נואו לקרב ענקיות במסגרת גומלין רבע גמר ליגת האלופות, כשבמקביל יובנטוס תנסה גם היא להשלים את העבודה מול אייאקס באצטדיון אליאנץ. על פי מומחי הווינר, במשחק בין הקטאלונים לשדים האדומים צפויה בארסה לצאת עם הניצחון בסיום 90 הדקות עם יחס של פי 1.3, אל מול 6 לניצחונה של יונייטד, כאשר תוצאת תיקו מוערכת בפי 4.2.

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון בצד של ברצלונה מוביל ליאו מסי עם יחס של פי 3.5, אחריו נמצא לואיס סוארס עם יחס של פי 4 ובמקום השלישי נמצא קוטיניו עם יחס של פי 6.5. לחובבי ההימורים האקזוטיים, מי שיבחר להמר כי סרחיו בוסקטס יבקיע את השער הראשון עבור הקטאלונים יזכה להכפיל את סכום הימורו בפי 21.

ליאו מסי (רויטרס)ליאו מסי (רויטרס)

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון בצד של יונייטד מוביל רומלו לוקאקו עם יחס של פי 6, ואחריו נמצאים מרקוס רשפורד ואנתוני מרסיאל עם יחס של פי 8 כל אחד. לחובבי ההימורים האקזוטיים, מי שיבחר להמר כי ויקטור לינדלוף יבקיע את השער הראשון עבור החבורה של אולה גונאר סולשיאר, יזכה להכפיל את סכום הימורו בפי 23.

במשחק בין יובנטוס לאייאקס מעריכים מומחי הווינר כי הגברת הזקנה לא צפויה להיתקל במכשול והיחס לניצחונם עומד על כ-1.5, אל מול ניצחון הולנדי שמוערך בפי 4.5. תוצאת התיקו מוערכת ביחס של פי 3.5.

כריסטיאנו רונאלדו חוגג (רויטרס)כריסטיאנו רונאלדו חוגג (רויטרס)

בצד האיטלקי, ניצב בראש הטבלה מספר 7 האימתני כריסטיאנו רונאלדו עם יחס של פי 3, אחריו פאולו דיאבלה עם יחס של פי 6 ובמקום השלישי פרדריקו ברנרדסקי עם יחס של פי 8. לחובבי ההימורים האקזוטיים, מי שיבחר להמר כי לאונרדו בונוצ'י יבקיע את השער הראשון עבור יובנטוס יזכה להכפיל את סכום הימורו בפי 22.

בצד ההולנדי ניצב בראש טבלת המבקיעים דושאן טאדיץ' עם יחס של פי 7, אחריו נמצאים דויד נרס וחכים זייש עם יחס של פי 9 כל אחד. לחובבי ההימורים האקזוטיים, מי שיבחר להמר כי מתיאס דה ליכט יבקיע את השער הראשון עבור אייאקס, יזכה להכפיל את סכום הימורו בפי 25.

מתיאס דה ליכט (רויטרס)מתיאס דה ליכט (רויטרס)