רגע לפני הגומלין הקריטי מול פורטו, ב”אס” מפרסמים היום (רביעי), על כך שכבר תקופה ארוכה מוחמד סלאח ויורגן קלופ לא נמצאים ביחסים טובים ושהמצרי ביקש לעזוב את ליברפול. על פי הדיווח, השחקן אינו מרוצה מהתנהלות המאמן וכבר הודיע על רצונו, שלא להישאר במועדון בעונה הבאה.

עד כה, לא פורסמו פרטים נוספים לגבי הסכסוך שהתנהל בין השניים והתפתחויות נוספות צפויות להתרחש בקרוב. התזמון מהווה מכה קשה עבור ליברפול, שכן היא תפגוש את פורטו עוד הערב. כעת, נשאלת השאלה, האם הקרע בין יורגן קלופ לכוכב המצרי ישפיע על יכולת הקבוצה, שתקווה לשמור על קור רוח ותחפש להשיג תוצאה טובה בפורטוגל.

יורגן קלופ מאוכזב (רויטרס)יורגן קלופ מאוכזב (רויטרס)

באותו פרסום מצוין כי זינדין זידאן עדיין מחפש רכש עבור ריאל מדריד לעונה הבאה, והוא ישמח מאוד לצרף את הכוכב המצרי של ליברפול לשורות הבלאנקוס. הקיצוני הימני של המייטי רדס כבש העונה 22 שערים בכל המסגרות והוסיף עשרה בישולים, והוא נחשב לאחד הברגים המרכזיים בעונה המצוינת של קבוצתו יורגן קלופ.

סוכנו של מוחמד סלאח, רמי עבאס מיהר להגיב בחשבונו האישי ברשת החברתית טוויטר תוך כדי שהוא מכחיש את כל מה שפורסם, ואף עקץ את העיתון הספרדי על הידיעה. נצטרך לראות על כר הדשא, עד כמה הדיווחים האחרונים משפיעים על המצרי, שכמובן צפוי לעלות בהרכב של קלופ.