אנטוניו קונטה הפך לאחד המאמנים הנחשקים באירופה לאחרונה. לאחר ששמו נקשר לרומא, אינטר ואפילו לבאיירן מינכן, נראה כי למאמן האיטלקי מחזרת נוספת – יובנטוס, אותה הדריך בעברו ואז זכה עמה בלא מעט תארים. קונטה מצדו אישר באופן רשמי את חזרתו: “אחזור לכדורגל בעונה הבאה, עדיין לא יודע לאן אלך”.

בפתיחת העונה פוטר קונטה מצ’לסי אחרי שלא הצליח להביא הישגים ומאז שעזב מנהל תביעה משפטית כנגד הבלוז, בטענה כי עדיין חייבים לו כסף על תקופתו במועדון. אחרי שנת חופש, קונטה יחזור בעונה הבאה לעמדת המאמן ונראה כי לא מעט אופציות מונחות בפניו, כאשר היום (חמישי) גם האקסית יובנטוס נכנסה לתמונה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
השערים היפים של המחזור ה-32 באיטליה

בעקבות ההדחה המאכזבת מליגת האלופות, הקהל של יובה אינו מעוניין לראות את מסימיליאנו אלגרי ממשיך על הקווים גם בעונה הבאה, ולפי מספר דיווחים באיטליה, הביאנקונרי פתחו במגעים עם קונטה בתקווה שיחזור להדריך את הקבוצה, בה בילה שלוש עונות בעברו וזכה עמה באליפויות איטליה.

לקונטה גם עבר כמאמן נבחרת איטליה ונראה כי לשוב לארץ המגף זה מה שיקרה לבסוף מבחינתו, חרף ההתעניינות מבאיירן, כאשר במולדתו סבורים כי אם אכן אלגרי יעזוב בתום העונה, דרכו של קונטה לקאמבק בגברת הזקנה תהיה מהירה מאוד.