פה גדול יש לז’וזה מוריניו, בזה אין ספק, גם כשהוא מסיים עונה כושלת במיוחד, הוא לא חוסך שבטו מאף אחד. בריאיון שנתן ללאקיפ הצרפתי, המיוחד פנה לקורבן הבא שלו – פפ גווארדיולה והביע את דעתו האמיתית עליו.

האפשרות שיאמן את פאריס סן ז’רמן: “זה לא אפשרי, אי אפשר לאמן מועדון שכבר יש לו מאמן. אולי שיספרו לי על מועדון שבו הדלת פתוחה. "זה מועדון שיש לו הכרה עולמית, עם שחקנים ברמה הזאת, אבל עדיין לא זכה בשום דבר ברמה האירופית, וזה מאוד משנה. זה אותו הדבר שאני אומר על המאמנים: יכולות להיות לך מעלות רבות, אבל אם אתה מגיע לסוף הקריירה ולא זוכה ברמה האירופית, משהו חסר. עכשיו פ.ס.ז’ בשביל הזה – היא תמיד זוכה באליפות בצרפת, כמו יובנטוס או באיירן, היא ענקית הכדורגל הצרפתי, אבל מפגרת מאחורי המועדונים הגדולים באירופה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צ'לסי מקיימת משחקי צדקה נגד האנטישמיות

האם פול פוגבה אחראי לבעיות של מנצ’סטר יונייטד: “אני לא יכול לומר שכן, אם תשאל אותי האם פוגבה הוא האשם היחיד, אומר לך שאני לא הייתי קורבן שלו. בעיות שהיו לי עם קארים בנזמה בריאל מדריד? לא היה שוב סכסוך, רק רציתי לעזור לשחקן צעיר ומאוד מוכשר לשנות את המנטליות שלו, להגיע למקסימום שלו ולהפוך אותו ל’רוצח’, נהנינו ביחד”.

הבעיות שצצו לו כמאמן יונייטד: “שחקנים יכולים לחוות קצת שחיקה, במיוחד כשהדרישות שלך מהם גבוהות. כשאתה במועדון מקצועני כשכזה, מאוד אמביציוני, שעובד קשה, מוכשר ובנוי היטב, אז אין שחיקה כזו. אבל כשאתה כמעט לבדך, אין לך תמיכה גורפת, שחקנים פונים נגדך ואני אחד שלא רוצה להיות ילד טוב, כי אחרי שלושה חודשים הופכים אותך לבובה, אז דברים לא מסתיימים, צריך שיהיה איזון”. 

יורגן קלופ מודה לקהל (רויטרס)יורגן קלופ מודה לקהל (רויטרס)

העבודה של מאוריסיו פוצ’טינו ויורגן קלופ: “אני מעריך מאוד את מה שהם עושים, לשניהם מגיע להשיג דברים גדולים ואין דבר יותר גדול וחשוב מלהניף את התואר של ליגת האלופות, אבל לצערם אחד מהם יפסיד אותו. זה הגמר השלישי של יורגן, אני לא יכול לדמיין את ההרגשה של להיות בשלושה גמרים ולא לזכות באף אחד, פוצ’טינו? מה הוא כבר השיג?”.

מאזן התארים שלו שעומד על 25, לעומת 26 של פפ גווארדיולה: “זה מזכיר לי שאני כאן, עם 25 זכיות. אם הייתי נשאר בפורטו ובאינטר אחרי הזכיות בליגת האלופות, הייתי משחק פעמיים בסופרקאפ האירופי, פעמיים נוספות בגביע העולם לקבוצות וכנראה הייתי מגיע ל-31 תארים, אז הספירה הזו היא לא מדויקת”.