המחזור ה-28 בליגה הגרמנית המשיך היום (ראשון) עם משחק נהדר של הופנהיים, שדרסה 0:4 בחוץ את אוגסבורג החלשה מהתחתית. במשחק נוסף, מנשנגלדבאך איכזבה עם 1:1 חלש מול ורדר ברמן ונותרה במקום החמישי.

מנשנגלדבאך – ורדר ברמן 1:1

המארחת מהצמרת שוב לא הצליחה לנצח ורשמה מעידה שלישית ברציפות בבונדסליגה, כאשר היא התרחקה מהמקום המוביל לליגת האלופות בעונה הבאה. הירוקים שנהנו משוויון מאוחר מדייבי קלאסן בנגיחה בדקה ה-79 עדיין נאבקים על המקום בליגה האירופית בעונה הבאה ובהחלט יכולים להתעודד מהעובדה שהצילו נקודה באצטדיון לא פשוט. מי שכבש את השער הראשון בהתמודדות הוא פלוריאן ניוהאוס, שבמהלך אישי אדיר בו עבר את השוער והשפיל את הגנת הירוקים העלה את קבוצתו ליתרון בדקה ה-49, אך לצערו זה התברר כזמני בלבד.

אוגסבורג – הופנהיים 4:0

הכחולים נמצאים כעת במקום השביעי בטבלה, ועדיין לא אמרו נואש בכל הקשור למאבק על המקום בליגה האירופית בעונה הבאה. אנדריי קראמריץ’ פרץ את הסכר כבר בדקה השישית עם שער נהדר מתוך הרחבה, כאשר בהמשך החלה ההצגה הנפלאה של אישאק בלפודיל, שנגח פנימה את השני בדקה ה-61. האחרון הוסיף עוד שני שערים (74 ו-82) והשלים שלושער מצוין, שהבטיח לקבוצתו את שלוש הנקודות היקרות.