המחזור ה-32 נפתח הערב (שבת) עם מספר משחקים מעניינים, כאשר במוקד מארסיי אירחה את נים וניצחה אותה 1:2. מונאקו סיימה ב-0:0 מאכזב עם ריימס. כמו כן, קון ספגה 1:0 מאנז’ה ושטרסבורג וגנגאן נפרדו ב-3:3 סוער. 

מארסיי – נים 1:2 

במחצית הראשונה לא קיבלנו שערים, זאת על אף שליטה במרכז השדה של התכולים. יחד עם זאת, במחצית השנייה המארחת סוף סוף כבשה, כדור קרן מצד ימין מצא את ראשו של ואלרי ג’רמאין שכבש מקרוב. דקה בלבד חלפה ולואיס גוסטבו הקשית באלגנטיות את השני של הקבוצה הביתית. בדקה-82, טאג’י סאבנייה עוד צימק מהנקודה הלבנה, אך ללא הועיל. 

שחקני מארסיי חוגגים (טוויטר)שחקני מארסיי חוגגים (טוויטר)

בעקבות הניצחון, התכולים-לבנים נמצאים במקום הרביעי עם 51 נקודות ועבורם זהו ניצחון ראשון לאחר שלושה משחקים והמאבק על הכרטיס לאירופה עדיין פתוח. מהצד השני, נים נעצרה לאחר שני ניצחונות רצופים והיא במקום ה-10 עם 43 נקודות. 

מונאקו – ריימס 0:0 

במחצית הראשונה קיבלנו משחק שקול ומאוזן כאשר שתי הקבוצות ניסו את מזלם עם איומים רבים לעבר השער. במחצית השנייה, הקבוצה מהנסיכות השתלטה על המשחק והייתה דומיננטית יותר במרכז השדה, אך לא השכילה לכבוש ובסיום קיבלנו תוצאה מאופסת שמשחקת בעיקר לרעתה של המארחת. 

הקבוצה של לאונדרו ז’רדים כבר עם משחק שלישי ללא ניצחון והיא רחוקה רק שבע נקודות מהקו האדום והמקום שמוביל לליגת המשנה. מהעבר השני, האורחת פספסה הזדמנות להיצמד לרביעיית הצמרת, כאשר היא במקום השישי עם 48 נקודות. 

במשחקים נוספים: קון – אנז’ה 1:0 (כבש לאנז’ה: ג’ף ריינה-אדליידה (61)).  שטרסבורג –גנגאן 3:3 (כבשו לשטרסבורג: לודוביק אורקה (39, 73), סאנין פרצ’יץ (69), כבשו לגנגאן: מרקוס תוראם (37), לוקאס דיו (63), ג’רמי סורבון (87)).