פאריס סן ז’רמן רצתה לקחת אליפות בסטייל מול ליל, אך במקום זאת הובסה אתמול (ראשון) 5:1 מול ליל והחגיגות יצטרכו לחכות למועד אחר. הקבוצה שהודחה כבר בשלב שמינית גמר ליגת האלופות בחודש שעבר על ידי מנצ’סטר יונייטד תיקח אמנם אליפות, ובפער גדול, אך תישאר עם טעם חמוץ בעקבות ההדחה ובעקבות התבוסה.

מי שלקח את המשחק בצורה קשה הוא החלוץ קיליאן אמבפה, שאמר: “שיחקנו כמו חובבנים, אנחנו נהיה האלופים בסופו של דבר, אבל כשאתה מפסיד משחק בצורה שכזו, זו לא הדרך. אף אחד לא רוצה להפסיד משחק בצורה שכזאת, לספוג שלושה ואז ארבעה ואחר כך חמישה שערים, זה לא משהו נורמלי, זה היה מביך”.

קיליאן אמבפה (רויטרס)קיליאן אמבפה (רויטרס)

“ליל היא קבוצה טובה מאוד ואנחנו מברכים אותם, יש להם אוהדים טובים, אצטדיון יפה ביותר, אנחנו היינו צריכים להראות הרבה יותר אופי, זה משהו שנפלנו בו אני חושב וצריך לשפר את זה במהירות ולהפגין יותר אופי. המשחק מתחיל ונגמר על כר הדשא, נראינו כמו שחקנים מתחילים, חייבים לחזור לריכוז, יש משחק ביום רביעי וחייבים להפסיק את ההפסדים”.

במקביל לדבריו של השחקן, אביו של החלוץ בן ה-20, סיפר ללה פריסיאן לגבי השמועות על מעבר לריאל מדריד: “אני קורא ושומע על הדברים האלה. הדיווחים זה כמו עוגת שוקולד, אם אוכלים מזה יותר מדי, מקבלים כאב בטן, לפעמים יש המון מידע מוטעה. נכון שקיליאן הוא אדם ציבורי, אבל אני לא מבין למה הוא כל יום מקבל ידיעה חדשה, זה ממש מביך. לפעמים צריכים קצת להרגיע, כולם יודעים מה השם שלו”.