המחזור השלישי בליגה הגרמנית הגיע הערב (ראשון) לסיומו עם שני משחקים, כאשר פרייבורג ושטוטגרט נפרדו ב-3:3 מטורף, בעוד נירנברג חילצה 1:1 דרמטי במיוחד מול ורדר ברמן.

פרייבורג – שטוטגרט 3:3

הפעם אמנם היא לא הפסידה, אך החבורה של טייפון קורקוט המשיכה את פתיחת העונה הרעה שלה עם משחק רביעי ברציפות ללא ניצחון בכל המסגרות תוך שהיא מאבדת פעמיים יתרון. מנגד, כריסטיאן סטרייש ושחקניו גם הם טרם השיגו ניצחון העונה בליגה, אך לאחר שחזרו מפיגור לקראת סיום המשחק והשיגו נקודת ליגה ראשונה העונה.

כבר אחרי 51 שניות פרייבורג עלתה ליתרון כאשר מייק פרנץ הרים כדור חד מצד ימין ומצא את ראשו של ג’רום גונדורף, שנגח בעוצמה לרשת. בדקה ה-44 שטוטגרט חזרה לעניינים כאשר אמיליאנו אינסואה שיגר בדקה ה-44 פגז מ-16 מטרים לפינה הימנית העליונה וקבע שוויון ומריו גומז השלים מהפך כשכבש מקרוב בדקה ה-49.

גונדורף השלים צמד והשווה בבעיטה חופשית בדקה ה-51, אך גומז ענה בשער נוסף משלו בנגיחה בדקה ה-56 והשלים גם הוא צמד. חשבתם שנגמר? בדקה ה-81 פרייבורג השוותה לאחר מהלך אישי נהדר של לוקה וולדשמיט וקבע את תוצאת המשחק. בתוך כך, בדקה ה-83 פסקאל סטנצל הורחק בכרטיס צהוב שני והותיר את פרייבורג בעשרה שחקנים עד לסיום.

ורדר ברמן – נירנברג 1:1

לאחר שפתחה את העונה בצורה טובה עם שלושה משחקים רצופים בכל המסגרות ללא הפסד, החבורה של פלוריאן קופלדט קיוותה למנף את ה-1:2 על איינטרכט פרנקפורט במחזור האחרון ולחבר ניצחון שני ברציפות, אך איבדה יתרון בדקה ה-92 ונאלצה להסתפק בנקודה בלבד. מנגד, מיכאל קולנר ושחקניו אמנם ייאלצו להמשיך ולחפש את ניצחון הבכורה שלהם העונה בליגה גם במחזור הבא, אך יכולים להיות מרוצים לאחר שחילצו נקודה יקרה בתום דרמה גדולה.

ורדר ברמן עלתה ליתרון בדקה ה-26 משער אדיר של מקסימיליאן אגשטיין, שקיבל את הכדור 18 מטרים מהשער ושיגר טיל עוצמתי לקורה השמאלית ולרשת. עם זאת, נירנברג לא הרימה ידיים ובדקה ה-92 אף הצליחה לכבוש את שער השוויון המיוחל, כאשר וירג'יל מיסידאן כבש בבעיטה נהדרת לפינה השמאלית.