מילאן ולאציו נפגשו אמש (שבת) למשחק סוער באולימפיקו בסיומו הרוסונרי השיגו 0:1 יקר מפז במאבק על המקום הרביעי, אך לא הכדורגל היה זה שמשך את תשומת הלב אלא קטטה מכוערת על הדשא בין שחקני הקבוצות לאחר שריקת הסיום.  המשחק, כמו כל משחקי הליגה האיטלקית, שודר בערוץ ONE2 למנויי yes ,HOT סלקום tv ופרטנר TV.

אירוע מעורר מחלוקת נוסף שהתרחש לאחר אותה קטטה, היה זה במסגרתו צמד שחקני מילאן, טימואה באקאיוקו ופרנק קסייה ניגשו לקהל האדום-שחור עם חולצתו של שחקן המארחת, פרנסיסקו אצ’רבי, והציגו אותה בצורה מתריסה כתשובה לדבריו של אצ’רבי לפני המשחק (“לאציו קבוצה טובה יותר ממילאן”). מי שמיהר להתנצל על כך היה מאמנם של השניים, ג’נארו גאטוסו, שגם במהלך התגרה דאג להפריד בין הניצים. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מהומות בתום המשחק בין מילאן ולאציו

בקאיוקו, שהיה זה שהחליף חולצות עם אצ’רבי התנצל גם הוא לאחר מכן ברשתות החברתיות וכתב: “זה היה בצחוק, לא רציתי לפגוע בכבודו של מישהו, אני מתנצל בפני אצ’רבי אם הוא נפגע מכך”. גם גאטוסו התנצל על התקרית והוסיף: ”אנחנו מתנצלים כמועדון. הגיע הזמן שמועדונים יתחילו להגביל את הפעילות של השחקנים שלהם ברשתות החברתיות. הם מתרכזים יותר בטלפונים שלהם מאשר באימונים”.