האם אנחנו עומדים בפני עוד העברת ענק בכדורגל האירופי? אחרי שהתוודעה על פרישתו של אנדראה ברצאלי, יובנטוס מחפשת בלם חדש, וכעת מתחילים להתקבל פרסומים על כך שהיא עשויה לפנות לברצלונה לגבי סמואל אומטיטי, כך על פי דיווח של העיתון הקטאלוני “ספורט”. 

הבלם הצרפתי, שהאריך את חוזהו בבלאוגרנה עד 2023 בקיץ האחרון, חזר כזכור מפציעה ממושכת שהשביתה אותו לחלקים משמעותיים מהעונה הנוכחית, ובעקבות כך איבד את מקומו בהרכב לקלמנט לנגלה הצעיר, שמגלה יכולת מצוינת בהגנת הקטאלונים. יובה, כידוע, מחזיקה בצמד בלמים וותיק בדמות לאונרדו בונוצ’י וג’ורג’ו קייליני ומנסה לחשוב על היום שאחרי פרישתם, וכעת עושה רושם כי היא סימנה את השחקן בן ה-25 כמי שמועמד לרשת את התפקיד אצל מסימיליאנו אלגרי. 

מורייו, אלבה ו-וידאל מאוכזבים מול ווסקה. למרות התוצאה, הם יכולים להיות מרוצים (רויטרס)מורייו, אלבה ו-וידאל מאוכזבים מול ווסקה. למרות התוצאה, הם יכולים להיות מרוצים (רויטרס)

בנושא אחר, אנשי אלופת ספרד יצאו מרוצים באופן יחסי מה-0:0 אמש (שבת) עם ווסקה, כשמצד אחד אמנם לא השיגו את כל שלוש הנקודות מההתמודדות עם נועלת הטבלה, אך בהתחשב בהרכב הצעיר במיוחד שהעלה ארנסטו ואלוורדה, המוליכה יכולה להתגאות בשחקניה שהציגו הופעה מכובדת. מי שזכה למחמאות הוא הקשר בן ה-19, ריקי פוץ’, שהמשיך להראות כי מקומו עתיד להיות בין הגדולים. המאמן הספרדי לא התעלם מהיכולת כשאמר: “ריקי מצוין עם הכדור. יש לו נוכחות, הוא לא מתחבא”. עוד אמר כי “עם כל השינויים שביצענו במשחק הזה, אנחנו שמחים על מה שהשגנו”.