יובנטוס ואייאקס תיפגשנה הערב (שלישי) ב-22:00 למשחק הגומלין של שלב רבע גמר ליגת האלופות, ובתקשורת באיטליה כבר נערכים למשחק כשאיש אחד נמצא במוקד ובכל שערי העיתונים – כריסטיאנו רונאלדו. חלוץ הגברת הזקנה שחזר במשחק הקודם בין השתיים מפציעה ואף כבש, יקווה לעשות זאת גם הפעם ולסחוף את קבוצתו לשלב ארבע האחרונות.

“רונאלדו רוצה לשמור על כס המלכות”, זעקה הכותרת בעיתון ’גאזטה’, שהגדיל לעשות וצירף תמונה של הפורטוגלי יושב על כיסא מהסדרה משחקי הכס. “יובנטוס צריכה עוד ערב של ביצים מהפורטוגלי”, נכתב ב’קוריירה דלו ספורט’, כשב’טוטו ספורט’ הוסיפו: “כריסטיאנו – מוכן ב-100 אחוז”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מתוספאלים: יובה הפסידה 2:1, האליפות תחכה

בתוך כך, מספר ‘7’ כמובן נכלל בהרכב של מסימיליאנו אלגרי, כשמי שיפתח לצידו בהתקפה הוא פאולו דיבאלה. מריו מנדזוקיץ’ לא החלים בזמן וייעדר מההתמודדות. הכוכב הצעיר העולה, מויזה קן, יתחיל על הספסל.

הרכב יובנטוס: וויצ’ך שצ’סני, מתיאה דה שיליו, לאונרדו בונוצ’י, דניאלה רוגאני, אלכס סנדרו, אמרה ג’אן, מיראלם פיאניץ’, בלז מטווידי, פדריקו ברנרדסקי, פאולו דיבאלה וכריסטיאנו רונאלדו.

הרכב אייאקס: אנדרה אונאנה, נוסאייר מזראווי, ג’ואל ולטמן, מתיאס דה ליכט, דיילי בלינד, לאסה שונה, פרנקי דה יונג, דויד נרס, דוני ואן דה ביק, חכים זייש ודושאן טאדיץ’.